162 odcinków · strona 3 z 4

Zagrajmy w crapa

Najgorsze z najgorszych

Zagrajmy w crapa #57 - Holidaj Speszial (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #57 - Holidaj Speszial (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Z okazji świąt odcinek specjalny - holidaj speszial, a w nim... a to już sami zobaczycie. #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do ogląda

24 grudnia 2014
Zagrajmy w crapa #56 - Little Britain - The Videogame (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #56 - Little Britain - The Videogame (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Mała Brytania to jeden z kultowych serialu z UK, nie dziwne że postanowiono stworzyć na jego podstawie grę, co z tego wyszło? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do da

13 grudnia 2014
Zagrajmy w crapa #55 - Przygoda ze Świętym Piotrem (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #55 - Przygoda ze Świętym Piotrem (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Druga gra od wydawnictwa Pasterz i mam nadzieję że ostatnia, gra zdecydowanie mniej rozbudowana stąd też jeden odcinek. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej

22 listopada 2014
Zagrajmy w crapa #54 - Unearthed - Trail of Ibn Battuta (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #54 - Unearthed - Trail of Ibn Battuta (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Choose your destiny: Zagrajmy w crapa: https://www.youtube.com/watch?v=NGeXS6YazB8 #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do oglądania mo

1 listopada 2014
Zagrajmy w crapa #53 - Lassie (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #53 - Lassie (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Tym razem na szybko, w jeden dzień, co się udało to się udało, co się nie udało na pewno każdy mi napisze w komentarzu (jakbym sam nie wiedział) #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie

18 pazdziernika 2014
Zagrajmy w crapa #52 - The Sniper 2 (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #52 - The Sniper 2 (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Oficjalnie jest to chyba najgorsza gra w jaką grałem, słowo gra to za duże określenie na ten badziew. Autorzy niejaki Midas posunęli się do najniższych zagrywek aby wydłużyć grę której czysty gameplay trwa... 4-5 minut... szkoda słów. Niby gra krótka ale za to odcinek tym razem chyba najdłuższy :D

22 wrzesnia 2014
Zagrajmy w crapa #51 - Beverly Hills Cop (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #51 - Beverly Hills Cop (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Gliniarz z Beverly Hills to gra o której mało kto wie i w sumie nie dziwne. Nasze ulubione studio Blast postanowiło stworzyć FPS'a którego nawet kijem nie chciałbym dotknąć. Jak poradzi sobie Axel Foley w tej epickiej przygodzie? Zapraszam! Autorem zwycięskiej miniaturki jest Daniel / Senirej #naj

30 sierpnia 2014
Zagrajmy w crapa #50 - E.T. (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #50 - E.T. (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek E.T. stworzona przez Atari - gra zapisała się złotymi zgłoskami w historii gier. Wysoki koszt produkcji przy krótkim czasie developingu, musiał się odbić czkawką i to jaką. Wydanie tej gry spowodowało tak poważne konsekwencje że chyba nikt się ich nie s

16 sierpnia 2014
Zagrajmy w crapa #49 - Być uczniem Jezusa part 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #49 - Być uczniem Jezusa part 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część Być uczniem Jezusa gdzie usłyszycie fantastyczny pokaz wokalny autorów, poznacie niesamowite efekty jakie gra posiada, poznacie niebanalne zagadki oraz dowiecie się jakie moce posiadłem zostając pół-uczniem Jezusa. Zapraszam! #najgorsze #naj

5 lipca 2014
Zagrajmy w crapa #48 - Być uczniem Jezusa part 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #48 - Być uczniem Jezusa part 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Pierwsza część znakomitej gry wydawnictwa Pasterz - Być uczniem Jezusa, wciągająca fabuła, piękna grafika, doskonałe dialogi oraz mnóstwo przedniej zabawy ominęły ten tytuł szerokim łukiem. Niestety ogrom wspaniałości które przyszykowało dla nas wydawnic

21 czerwca 2014
Zagrajmy w crapa #47 - Mr Bean (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #47 - Mr Bean (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Jaś Fasola jedni go kochają drudzy nienawidzą, zaliczam się do tej pierwszej grupy i postać stworzona przez Rowana Atkinsona jest dla mnie ponadczasowa. Oczywiście na kanwie popularnego serialu musiała powstać gra. Powierzono to ważne zadanie firmie Blas

24 maja 2014
Zagrajmy w crapa #46 - Dinner Date (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #46 - Dinner Date (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Tym razem gra indie - Dinner Date, chciałem zrobić odcinek o niej już jakiś czas temu, ale nie miałem koncepcji - (jak zrobić 10 minutowy odcinek o grze którą można skończyć w 15 minut i absolutnie nic się w niej nie dzieje?) w końcu jednak coś tam wymyś

10 maja 2014
Zagrajmy w crapa #45 - Miami Vice (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #45 - Miami Vice (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Lubię policjantów z Miami, serial ma w sobie to coś za czym tęsknie - durne fryzury, pstrokate ubiory i najlepsze utwory muzyczne ever. Gra Miami Vice miała spełnić moje oczekiwania powrotu w ten dziwny czas, ale wyszło jak zawsze... #najgorsze #najglup

26 kwietnia 2014
Zagrajmy w crapa #44 - Batman - Dark Tomorrow (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #44 - Batman - Dark Tomorrow (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Zanim nadejszła era Batmanów od Rocksteady - Człowiek nietoperz pojawił się w paru batgrach, jedne lepsze inne gorsze. Batman - Dark Tomorrow jest jedną z gier które mnie ominęły z powodu braku odpowiedniego sprzętu. Naprawiam do dziś. Zapraszam! Autor

12 kwietnia 2014
Zagrajmy w crapa - making of (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa - making of (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zapraszam do unikalnego materiału o kulisach powstawania Zagrajmy w crapa. Spinanie dupska, i branie wszystkiego na poważnie jak najbardziej wskazane Jako mój wewnętrzny mroczny głos niezrównany Azergothil1, którego znacie głównie ze świetnych creepypast choć ostatnio i śpiewa...? Słyszałem że nied

5 kwietnia 2014
Zagrajmy w crapa #43 - They're Alive (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #43 - They're Alive (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Tym razem gra na podstawie dość zapomnianego ale niezłego filmu, ponownie na scenie rosjanie którzy potrafią niszczyć marki jak mało kto. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban

29 marca 2014
Zagrajmy w crapa #42 - Spider-man 2 Part 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #42 - Spider-man 2 Part 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część gry Spider-man 2 opływa w epickie momenty i akcje rodem z najdroższych hollywoodzkich blockbsterów. Akcja nie zwalnia tempa, a nasze zmysły są bombardowane dziesiątkami wiekopomnych akcji. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie

15 marca 2014
Zagrajmy w crapa #41 - Spider-man 2 Part 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #41 - Spider-man 2 Part 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Stworzony ogromnym nakładem kosztów, potu i łez kolejny odcinek zagrajmy w crapa, tym razem krótszy gdyż straciłem wszystkie materiały i na szybko musiałem upitolić wszystko od nowa. Niemniej jest jak jest, zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obra

1 marca 2014
Zagrajmy w crapa #40 - South Park (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #40 - South Park (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek I oto czterdziesty odcinek crapów, ale szybko zleciało, tym razem gra która napsuła mi wiele krwi i w latach 90-tych spędzała sen z oczu - South Park, dopiero po 17 latach istnienia serialu doczekamy się porządnej gry na tej licencji - mówię oczywiście o

15 lutego 2014
Zagrajmy w crapa #39 - Fugitive Hunter - War On Terror (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #39 - Fugitive Hunter - War On Terror (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Fugitive Hunter jest uważana za jedną z najgorszych gier na PS2, czyżby? Postanowiłem ją sprawdzić i tak oto przed Wami kolejny odcinek crapów wraz z bonusem! Linkacz do bonusu dla komórkowców: http://www.youtube.com/watch?v=vmr-yo-HIY4 #najgorsze #naj

1 lutego 2014
Zagrajmy w crapa #38 - Ninjabread Man (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #38 - Ninjabread Man (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Ponownie wracam do świata badziewiastych gier na Playstation 2. Tym razem mega bohater o którym mało kto słyszał, a ten co słyszał woli zapomnieć - Ninjabread Man. Co za gówno. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne os

18 stycznia 2014
Zagrajmy w crapa #37 - Ride To Hell - Retribution Part 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #37 - Ride To Hell - Retribution Part 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część odcinka o Ride to Hell- Retribution, wiele osób mi przypominało o tym abym nie porzucił tematu :) Dlatego dziś zamknięcie pasjonującej i mrożącej krew w żyłach historii Jacka Konwaya. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie

4 stycznia 2014
Zagrajmy w crapa #36 - Kristmas Speszial (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #36 - Kristmas Speszial (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przy słuchaniu tradycyjnej polskiej kolędy zespołu Wham - Last Christmas polecam Wam obejrzenie kolejnego crapiszona o grze na podstawie tradycyjnego świątecznego filmu bez których święta nie byłyby takie same. Zapraszam Autorem miniaturki jest Dante_ar

24 grudnia 2013
Zagrajmy w crapa #35 - Ride To Hell - Retribution Część 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #35 - Ride To Hell - Retribution Część 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Z powodu lenia ten odcinek będzie podzielony na pół, w praktyce to wygląda tak, że nie miałem zbytnio czasu aby ograć do końca Ride to Hell, ponieważ gra jest naprawdę długa. W tej części znajdziecie głównie pierwszą część fabuły reszta pojawi się w 2014

7 grudnia 2013
Zagrajmy w crapa #34 - Charlie's Angels (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #34 - Charlie's Angels (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś gra na Playstation 2 na podstawie miernych filmideł - Charlie's Angels (Aniołki Charliego). Cóż mogło powstać jeśli nie ohydny crapiszon, który o dziwo wydało Ubisoft. Trzy obleśne labadziary, czarny alfons i gadające pudełeczko, zabawa na sto dwa!

23 listopada 2013
Zagrajmy w crapa #33 - Patriots - A Nation Under Fire (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #33 - Patriots - A Nation Under Fire (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Tym razem postanowiłem się przyjrzeć dość niepozornej grze - Patriots. Jakie było moje zdziwienie gdy ledwo starczyło mi nerwów aby ją ukończyć. Zaprosiłem także do odcinka ulubieńca narodów - Majora Kopyto. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obr

9 listopada 2013
Zagrajmy w crapa #32 - Gods And Generals (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #32 - Gods And Generals (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Tym razem wojna secesyjna, temat zacny i warty uwagi. Zobaczmy jak udało się to zepsuć we wszystkich aspektach jakie były możliwe. Gods and Generals jest grą która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego. #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie

26 pazdziernika 2013
Zagrajmy w crapa #31 - Ardennes Offensive (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #31 - Ardennes Offensive (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Ardennes Offensive to gra z którą mierzyło się wielu zagrajcraperów, tym razem postanowiłem sam się jej bliżej przyjrzeć. Odcinek o mało się nie pojawił ponieważ cierpię na permanentne problemy z internetem. Tak czy tak zapraszam do kolejnego odcinka Zag

12 pazdziernika 2013
Zagrajmy w crapa #30 - Daikatana (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #30 - Daikatana (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przed Wami kolejny Legendarny crap, tym razem niesławna Dajkaszana od legendarnego Johna Romero. Twórca takich gier jak Wolfenstein 3D, Doom, Quake a popełnił taki kwas. Dziś Daikatana jest synonimem złego developingu jest uważana za jedną z najgorszych

28 wrzesnia 2013
Zagrajmy w crapa #29 - Poldek Driver Bonus (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #29 - Poldek Driver Bonus (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Oto bonusowy numer do Poldek Driver Muza: Poldek Driver Wokale: NRGeek, Major Kopyto, Rudi, Mieczysław Wieczysław Chcesz pośpiewać z nami? Wbijaj na stronę z tekstem: http://rapgenius.com/Nrgeek-kooperacja-i-poldek-driver-lyrics Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy

14 wrzesnia 2013
Zagrajmy w crapa #29 - Poldek Driver (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #29 - Poldek Driver (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dzisiejszy odcinek o mało nie powstał, notoryczny brak czasu i przeciwności losu współgrały ze sobą jak nigdy, ale oto jest krótki bo krótki ale za to z ukrytym bonusem który mam nadzieję że Wam się spodoba. Szukajcie linka i bawcie się dobrze #najgorsz

14 wrzesnia 2013
Zagrajmy w crapa #28 - Country Justice (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #28 - Country Justice (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Country Justice to jedna z najgorszych gier jaka pojawiła się w tym programie. Ciężko mi sobie wyobrazić co myśleli twórcy siedząc nad tym dziadostwem. Gier o redneckach parę było - wspomnieć choćby świetne Redneck Rampage na silniku Duke Nukem 3D. Głupo

31 sierpnia 2013
Zagrajmy w crapa #27 - Snajper (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #27 - Snajper (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Snajper to gra na którą przeznaczyłem 10 złotych z domowego budżetu i zakupiłem to wiekopomne dzieło w Biedronce. Gra stworzona przez całkiem zasłużoną firmę Mirage jest typowym FPSem z banalnymi polskimi żarcikami, wiecie z tego z czego się śmiejemy od

17 sierpnia 2013
Zagrajmy w crapa #26 - Dexter - The Game (eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #26 - Dexter - The Game (eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dexter the game to tytuł na podstawie świetnego serialu Dexter którego jestem wielkim fanem. Gra miała nawiązywać do wątków filmowych, a także dać możliwość spotkania się z ulubionymi bohaterami poza ekranem TV. Co z tego wyszło? Nazwa serii już może Was

3 sierpnia 2013
Zagrajmy w crapa #25 - GunWarrior (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #25 - GunWarrior (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dwudziesty piąty odcinek zagrajmy w crapa to powrót do podstaw, ponownie zmierzę się z grą dziejącą się na dzikim zachodzie. GunWarrior jest tak słaby że niesławmy Western Outlaws jawi się jako megaprodukcja. Moim gościem specjalnym jest Azergothil1 któr

27 lipca 2013
Zagrajmy w crapa #24 - Terrorist Takedown - Konflikt W Mogadiszu (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #24 - Terrorist Takedown - Konflikt W Mogadiszu (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Konflikt w Mogadiszu miała być grą z gatunku FPS, no cóż faktycznie gra jest z tego gatunku, tylko jest to przedstawiciel najgorszego ścierwa. Skopane praktycznie wszystko, nawet podstawowe rzeczy które w grach FPS powinny być oczywiste, tutaj tego nie m

20 lipca 2013
Zagrajmy w crapa #23 - Rzeźnik (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #23 - Rzeźnik (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Tym razem wziąłem się za grę Rzeźnik, niestety ostrzeżenia przed tym gównem powinny być drukowane na pudełkach z grą wielkimi czerwonymi literami, jest to chyba najgorszy syf z jakim miałem do czynienia, Nie wyobrażam sobie aby ktoś zdrowy na umyśle wpad

13 lipca 2013
Zagrajmy w crapa #22 - Nina Trylogia (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #22 - Nina Trylogia (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Czas oczekiwania dobiegł końca, przed Wami pierwszy odcinek drugiego sezonu Zagrajmy w Crapa a w nim kultowa pozycja, chluba PC-tów - Nina Trylogia oraz Nina Tunele Afganistanu. Ach jakaż to była przygoda, jakie emocje, masa skryptów, wciągająca fabuła i

6 lipca 2013
Zagrajmy w crapa Sezon 2 - Zapowiedź / Trailer

Zagrajmy w crapa Sezon 2 - Zapowiedź / Trailer

W końcu jest trailer / zapowiedź drugiego sezonu Zagrajmy w crapa, zapraszam! Muzyka: Dreamsfall - Hero Nation: http://audiojungle.net/item/-hero-nat... Kanał twórcy muzy: http://audiojungle.net/user/Dreamsfall (warto sprawdzić, gość jest niezły i można mieć epicką muzę za grosze) Autorem angiels

20 czerwca 2013
Zagrajmy w crapa #21 - Big Rigs (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #21 - Big Rigs (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W ostatnim odcinku pierwszej serii gra o którą najczęściej prosiliście - Big Rigs. Nie jestem fanem samochodówek ale tym razem postanowiłem się przełamać i sprawdzić tą grę dla Was. Zapraszam do zapoznania się z ostatnim odcinkiem Zagrajmy w crapa z ser

18 maja 2013
Zagrajmy w crapa #20 - Aquaman - Battle For Atlantis (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #20 - Aquaman - Battle For Atlantis (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dwudziesty jubileuszowy odcinek to oczywiście legendarny crap, zabieram Was w głębiny Atlantydy gdzie urzęduje Aquaman co gada z rybami. Gra wydana przez TDK poraża głupotą i siermięgą. 21 misji przy których nuda wylewa się z ekranu. Zapraszam! #najgors

11 maja 2013
Zagrajmy w crapa #19 - Czarnobyl 3 - Underground (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #19 - Czarnobyl 3 - Underground (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś zapraszam Was w podróż do zony czyli miasteczka Prypeć niedaleko Czarnobyla. Gra kosztowała zawrotne 10 złociszy i tak też wygląda. Jest to trzecie spotkanie z serią, poprzednie dwie recenzował BartekGM i możecie je zobaczyć na jego kanale. Tymczase

6 maja 2013
Zagrajmy w crapa #18 - Akademia Jazdy Konnej - Konie I Kucyki (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #18 - Akademia Jazdy Konnej - Konie I Kucyki (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Prosiliście o grę o koniach, oto przed Wami recenzja crapowatej gry o koniach. Mordęga ta nazywa się Akademia Jazdy Konnej i jest chyba najbardziej nudną grą świata. Odcinek Złotopolskich to przy tym ociekający akcją thriller. Zapraszam do zapoznania się

27 kwietnia 2013
Zagrajmy w crapa #17 - Eurocops - missing scenes

Zagrajmy w crapa #17 - Eurocops - missing scenes

Obiecana brakująca scena z ostatniego Zagrajmy w crapa - Eurocops. #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do oglądania moich innych filmó

23 kwietnia 2013
Zagrajmy w crapa #17 - Eurocops (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #17 - Eurocops (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Eurocops tytuł podesłany mi przez Jakubka120 okazał się całkiem niezłym badziewiem. Wykonany przez firmę Crazyfoot miał zrzynać z świetnej serii Rainbow Six, ale nieudolność developerów sprawiła że gra jest po prostu koszmarna. Zapraszam na kolejny odcin

20 kwietnia 2013
Zagrajmy w crapa #16 - Detektyw Rutkowski Is Back (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #16 - Detektyw Rutkowski Is Back (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W dzisiejszym odcinku proponuję ponownie grę polską o naszym narodowym bohaterze - detektywie Rutkowskim. Gra stworzona przez In Images straszy w sumie wszystkim. Jest to chyba najgorzej wydane dziesięć złotych w moim życiu. Tytuł jest pozbawiony fabuły,

13 kwietnia 2013
Zagrajmy w crapa #15 - Code Of Honor 2 - Łańcuch Krytyczny (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #15 - Code Of Honor 2 - Łańcuch Krytyczny (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dzisiejszy odcinek poświęcam grze Code Of Honor 2 Łańcuch Krytyczny, jako że bawię aktualnie na Malediwach odcinek poprowadzi Major Kopyto, który ma większe pojęcie o wojnie i pistoletach niż ja. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie

6 kwietnia 2013
Zagrajmy w crapa #14 - Revenge Of The Sunfish (Prima Aprillis) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #14 - Revenge Of The Sunfish (Prima Aprillis) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Revenge of the sunfish to zdecydowanie najgorsza gra w jaką grałem, nie ma chyba słabszej produkcji od tego, tytuł pozbawiony zupełnie sensu, grafika opracowana była klamką od Zaporożca, a wszystko zaprogramowane przy użyciu kombajny marki Bizon. Choć g

1 kwietnia 2013
Zagrajmy w crapa #13 - Prison Break - Conspiracy (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #13 - Prison Break - Conspiracy (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Prison Break - Conspiracy wytwórni Zootfly to próba przeniesienia dość dobrego serialu na rynek komputerowy. Szkoda że zamiast wcielać się w Michaela Scofielda wcielamy się w jakiegoś ciecia - Toma Paxtona. Gra jest nudna do bólu, ciągle te same misje, k

23 marca 2013
Zagrajmy w crapa #12 - Uprising 44 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

Zagrajmy w crapa #12 - Uprising 44 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W związku z tym że dostałem od Was sporo informacji nt. Uprising 44, jaka ta gra jest słaba, postanowiłem sie jej przyjrzeć dokładniej. Wydana w 2012 roku przez firmę DMD, a raczej DWD (wyjasnienie w filmie) opowiada o powstańcach walczących w powstaniu

16 marca 2013

Wesprzyj NRGeeka

Dołącz do galery! Wspieraj tworzenie filmów i zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.

Patronite - od 10 zl/mies.
NRGeek

Nie przegap nowego filmu!

Kliknij subskrybuj i włącz dzwoneczek, żeby nic Ci nie umknęło!

Subskrybuj na YouTube