Zagrajmy w crapa #52 - The Sniper 2 (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

848,7 tys. wyświetleń··18:49·13,9 tys.·NRGeek

The Sniper 2 to chyba najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałem - i to dosłownie, bo samego gameplay'u jest zaledwie 4-5 minut, a autorzy Midasa zrobili wszystko żeby to jakoś wydłużyć. Efekt? Odcinek, który trzeba będzie obejrzeć, żeby uwierzyć w skalę absurdu.

Czego się dowiesz

  • Poznasz chyba najgorsze dzieło w dotychczasowej historii kanału
  • Zobaczysz, jak autorzy starali się wydłużyć 5-minutowy gameplay do gry
  • Dowiesz się, jakie najniższe zagrywki zastosowali twórcy Midasa

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.