Zagrajmy w crapa #27 - Snajper (Najgorsze gry wg NRGeeka)

540,2 tys. wyświetleń··9:42·8,1 tys.·NRGeek

W serii Najgorsze Gry NRGeeka przychodzimy do Biedronce i za dziesięć złotych kupujemy Snajpera - typowy polski FPS z banalnymi żartami o wódce, którego twórcy byli kiedyś całkiem znani. To musi być coś spektakularnie złego, żeby trafić do tej kolekcji.

Czego się dowiesz

  • Jak wygląda polski FPS z czasów świetności Mirage
  • Jakie są te żarty, które śmieszyły Polaków od lat
  • Dlaczego za dziesięć złotych z domowego budżetu warto to zobaczyć

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.