Zagrajmy w crapa #29 - Poldek Driver Bonus (Najgorsze gry wg NRGeeka)

368,7 tys. wyświetleń··3:15·8,2 tys.·NRGeek

NRGeek razem z Major Kopytą, Rudim i Mieczysławem Wieczysławem postanowili zaśpiewać o Poldek Driverze - i to w wersji bonusowej, którą musisz usłyszeć. Jeśli śmiercieszny się z najgorszych gier, to ten utwór będzie dla ciebie czystą frajdą.

Czego się dowiesz

  • Piosenka o Poldek Driverze z udziałem NRGeeka, Major Kopytę, Rudiego i Mieczysława Wieczysława
  • Bonusowy numer do serii o najgorszych grach wg NRGeeka
  • Możliwość pobrania utworu w wersji mp3

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.