Zagrajmy w crapa #41 - Spider-man 2 Part 1 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

451,8 tys. wyświetleń··9:28·7,2 tys.·NRGeek

Czyrty-pierwszy odcinek serii "Zagrajmy w crapa" to relacja z gry Spider-man 2, którą NRGeek zalicza do najgorszych - wszystko nakręcone od nowa po stracie materiałów. Jeśli chcesz wiedzieć, co NRGeeka tak wkurzyło w tej produkcji, koniecznie obejrzyj.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.