Zagrajmy w crapa #51 - Beverly Hills Cop (Najgorsze gry wg NRGeeka)

611,5 tys. wyświetleń··16:04·9,7 tys.·NRGeek

Beverly Hills Cop jako FPS - to brzmi jak przepis na katastrofę, a studio Blast postanowiło to faktycznie zrobić. Sprawdzę, jak wygląda ta epacka przygoda Axela Foleya w grze, którą niewielu miało okazję zaznać, a jeszcze mniej chciałoby dotknąć nawet kijem.

Czego się dowiesz

  • Jak wygląda gameplay w FPS-ie osadzonym w uniwersum Beverly Hills Cop
  • Dlaczego ta gra od studia Blast zasługuje na miano najgorszych produkcji
  • Czy Axel Foley da sobie radę w tej epickiej przygodzie

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.