Zagrajmy w crapa
Najgorsze z najgorszych

Zagrajmy w crapa #11 - The Stalin Subway (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Zapraszam do kolejnego odcinka Zagrajmy w Crapa tym razem rosyjska produkcja The Stalin Subway - miernota najwyższej jakości, nuda która wylewa się z ekranu wraz z potężną dawką brzydoty i siemiężności. To tytuł w który graja tylko prawdziwi kołchoźnicy.
9 marca 2013
Zagrajmy w crapa #10 - Superman 64 (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W jubileuszowym dziesiątym odcinku crapa wracamy do klasyków - gier które zostały legendarnymi capami na zawsze zyskując miano śmierdzącego syfu. Na warsztat wziąłem grę Superman 64 wydaną na Nintendo 64 - często jest ona uważana za najgorszą grę na świe
2 marca 2013
Zagrajmy w crapa #09 - TerraWars (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Terrawars to gra bardzo zła, bardzo nieprzemyślana z masą błędów. Nie wyróżnia się absolutnie niczym ponad przeciętność - siermięga aż boli. Absurdalne sytuacje, groteskowi bohaterowie i amatorszczyzna która wylewa się z ekrany. Silnik którego użyto w ty
16 lutego 2013
Zagrajmy w crapa #08 - Wilczy Szaniec (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś usłyszycie moje zmagania z grą Wilczy Szaniec, jest to tytuł który zbrukał historię i który nigdy nie powinien zostać wydany, głupota twórców jest legendarna. Zapraszam do zapoznania się z tym zawszonym tytułem. Klaus von Stauffenberg przewraca się
9 lutego 2013
Zagrajmy w crapa #07 - Navy Seals - Weapon Of Mass Destruction (eng. subs) (Najgorsze gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W tym odcinku zagrajmy w crapa prezentuję Wam grę oparta o działania komandosów Navy Seals. Jako że nie jestem zbytnim znawcą działań wojennych zaprosiłem do odcinka mojego kolegę który ma większe pojęcie o tym niż ja. Zapraszam! Autorem angielskich nap
2 lutego 2013
Behind the scenes - Zagrajmy w crapa - Wpadki
Malutka część wpadek przy nagrywaniu Zagrajmy w crapa, jeśli będziecie chcieli, co jakiś czas wrzucę kolejne kompilacje. Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Napisz do mnie: [email protected] Zapraszam także do subskrypcji kanału i ogłądania moich innych
27 stycznia 2013
Zagrajmy w crapa #06 - The You Testament (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś prezentuję Wam grę religijną, opartą na życiu Jezusa (no prawie). Akcja dzieje się w Palestynie gdzie można było dostać w ryj za cokolwiek, nasz bohater dołącza do Jezusa jako kolejny jego uczeń, co było dalej? Zapraszam! Autorem angielskich napisó
27 stycznia 2013
Zagrajmy w crapa #05 - Limbo Of The Lost (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Limbo Of The Lost to najgorsza gra w jaką grałem, tworzona przez 10 lat przez Majestic Studio to jeden z największych crapów w historii, mało tego tytuł wykorzystuje screeny z innych gier jako własne lokacje, nie wiem czy autorzy mogą upaść jeszcze niżej
19 stycznia 2013
Zagrajmy w crapa #04 - Harvester (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Autorem angielskich napisów jest: Loc W czwartym odcinku Zagrajmy w crapa zapraszam do miasteczka Harvest gdzie spotkamy masę dziwacznych postaci i będziemy mieli okazję przejść najdziwniejszą przygodę z jaką mogliśmy się spotkać. Gra Harvest miała szok
12 stycznia 2013
Zagrajmy w crapa #03 - Secret Service - Security Breach (eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Trzeci odcinek Crapa tym razem znanej firmy Activision - Secret Service Security Breach. Mnóstwo błędów, całkiem niezły engine, lewitujące bronie i drzwi, mnóstwo drzwi. Zapraszam do zapoznania się z tą wspaniałością oraz moich odczuć nt. tego niesamowit
5 stycznia 2013
Zagrajmy w crapa #02 - IronMan (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Autorem angielskich napisów jest: Loc Drugi odcinek Zagrajmy w crapa, tym razem wybrałem blaszanego patafiana IronMana, gra wydana przez firmę A2M (rozwinięcie skrótu w filmie) jest nieziemskim gniotem z grafiką godną Spectrum. Zapraszam Was do zapoznan
28 grudnia 2012
Zagrajmy w crapa #01 - Western Outlaw (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Autorem angielskich napisów jest: Loc Zagrajmy w crapa to nowa seria w której będę przedstawiał najgorsze z najgorszych tytułów jakie kiedykolwiek skaziły nasze komputery i konsole. Na pierwszy odcinek wybrałem FPS osadzony w klimatach dzikiego zachodu
22 grudnia 2012Wesprzyj NRGeeka
Dołącz do galery! Wspieraj tworzenie filmów i zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.
Patronite - od 10 zl/mies.
Nie przegap nowego filmu!
Kliknij subskrybuj i włącz dzwoneczek, żeby nic Ci nie umknęło!
Subskrybuj na YouTube