Zagrajmy w crapa
Najgorsze z najgorszych

Zagrajmy w crapa #100 - Rogue Warrior (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Znacie Dicka Morcinko? Nie, to może chcielibyście go poznać? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mni
7 sierpnia 2018
O Zagrajmy w Crapa - O grach na poważnie #34
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Całkiem na serio film o serii Zagrajmy w Crapa, filozofowanie i inne pierdoły. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do oglądania moich innych filmów. Pon
6 sierpnia 2018
Zagrajmy w crapa #100 - Iron Man 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Druga część Iron mana zaskakuje bo nadal jest żałosna, czy wszystko jednak jest tak żałosne jak w części pierwszej? Czy jednak coś bardziej? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżeni
6 sierpnia 2018
Zagrajmy w crapa #100 - Maluch Racer (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Wyścigi z Maluchami, co za zabawa na 102. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pra
5 sierpnia 2018
AskMe #18 - O Zagrajmy w Crapa (Wasze pytania, moje odpowiedzi)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Cały AskMe poświęcony Waszym pytaniom na temat Zagrajmy w crapa, śpieszcie się oglądać bo długo coś podobnego nie powstanie #pytania #odpowiedzi #zapytaj Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = b
4 sierpnia 2018
Zagrajmy w crapa #100 - Secret Service (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Wracam do sprawdzenia drugiej części Secret Service w nadziei, że coś się zmieniło na lepsze. UWAGA Spoiler - no niestety nic nie jest lepiej :/. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oska
4 sierpnia 2018
Zagrajmy w crapa #99 - Saints Of Virtue Intro (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Odcinek początkowo miał być zabawny, jednak im dalej zagłębiałem się w Saints of Virtue docierało do mnie czym ta gra jest i co próbuje zrobić i wtedy przestało być zabawnie. Zapraszam! Link do odcinka: https://youtu.be/8mzo
2 czerwca 2018
Zagrajmy w crapa #98 - Snajper - Sztuka Zwyciężania Intro (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Kolejna gra o snajperach... sorki o sniperach. Zapraszam! Link dla tych co nie mogą: https://youtu.be/yTIMOCUzSjs #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podob
14 kwietnia 2018
Zagrajmy w crapa #97 - Marine Sharpshooter 4 Intro (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Link do dalszej części crapa: https://youtu.be/-SFYegp6o0k sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Gry o snajperach ehhh. szkoda gadać jeśli dołączymy do tego takie znamienite nazwy jak Groove Games i City Interactive mamy pełen obraz tego co możemy oczekiwać. Zap
3 marca 2018
Zagrajmy w crapa #96 - Fight Club Intro (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Fight Club nie jest aż tak złą grą, jednak jeśli znasz film, idiotyzmy w tym tytule są niezwykle rażące. Zapraszam! Link właściwego Zagrajmy w crapa na końcu filmu, dla tych co nie mogą klikać podaję link poniżej https://ww
20 stycznia 2018
Zagrajmy w crapa #95 - Terrorist Takedown Covert Operations, The Heat of War (Najgorsze gry)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Dziś dwie gry, pierwszej nie udało mi się ukończyć, dlatego w to miejsce jest inna gra, film który aktualnie oglądasz jest wstępem którego nie musisz oglądać. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezp
25 listopada 2017
Zagrajmy w crapa #94 - Dr. Dolittle (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Dr. Dolittle to niestety crap backupowy, ten który chciałem zrobić nie chciał się uruchomić, niemniej nie spodziewałem się tak nudnej i bezsensownej gry jak Dolittle, oczywiście tytuł dostarczyło nam niezapomniane studio Blas
30 wrzesnia 2017
Zagrajmy w crapa #93 - Beyond Normandy Assignment Berlin (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Wyjątkowo szybciej niż zazwyczaj ale gra jakoś mnie aż zachęcała abym zrobił o niej odcinek. Ponownie wojenny FPS i ponownie skopany (co za niespodzianka). Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpods
12 sierpnia 2017
Zagrajmy w crapa #92 - Zoo Race (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Wakacje to leniwy czas, nie tylko dla Was :). Postanowiłem zmierzyć się z gra o których nie mam zbytnio pojęcia - wyścig, ale nie byle jaki, chrześcijański wyścig (czy aby na pewno?). Oto Zoo Race nic po tym co tu zobaczycie
29 lipca 2017
Zagrajmy w crapa #91 - Airborne Hero D-Day Frontline 1944 + Bonus (Najgorsze gry wg NRGeeka)
sub: http://bit.ly/2staazF wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Airborne Hero D-Day Frontline 1944 w teorii miał nam pokazać jak wyglądało lądowanie w Normandii, w rzeczywistości jest to jedynie kupa parującego gówna. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodsta
24 czerwca 2017
Zagrajmy w crapa #90 - VIP (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek VIP to super gra na podstawie absolutnie rewelacyjnego serialu z piękną i inteligentną gwiazda wielkiego formatu Pamelą Anderson. Mnóstwo zabawy, mechanika wychwalana pod niebiosa, wspaniała grafika to niewątpliwe atuty tej gry. Zapraszam! #najgorsze #
20 maja 2017
Zagrajmy w crapa #89 - Daemon Summoner + Bonus (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Daemon Summoner od studia Midas to próba zmierzenia się tej firmy z wampirzym FPSem i ojejuniu jak to źle wyszło. Dodatkowo zamieszczam craponus - jeśli będzie pozytywy feedback tego typu bonusy pojawią się częściej. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #
22 kwietnia 2017
Zagrajmy w crapa #88 - Jumper - Griffin's Story (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Jumper to gra która nie ma prawa bytu, została stworzona bez celu, jest pozbawiona sensu paskudna jak noc, na domiar złego grałem w najgorszą wersję z Ps2. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Loc W filmie jest mały easter egg, w scenach z ko
25 marca 2017
Zagrajmy w crapa #87 - The Graveyard, Endless Forest, Airport Simulator 2014 (worst games eng. subs)
wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Dziś trochę inaczej, postanowiłem pograć trochę w gry indie ze Steama co z tego wyszło? Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest Loc #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało si
25 lutego 2017
Zagrajmy w crapa #86 - Mój Wymarzony Chłopak 2 Part II (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Druga i ostatnia część pasjonującej historii jaka mogłaby się zdarzyć tylko w hollywoodzkich filmach. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę,
28 stycznia 2017
Zagrajmy w crapa #85 - Ja Jestem (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Z okazji świąt wracamy do gier religijnych. Ja jestem to gra przygodowa, jako Filip szukamy Jezusa, jak wyszło? No cóż skoro widzisz nazwę serii, wyszło jak zawsze. Zapraszam! Random Ninja pobierzecie tutaj: Google Play: https://play.google.com/store/ap
24 grudnia 2016
Cztery Lata z Zagrajmy w Crapa
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś pykło cztery lata odkąd seria Zagrajmy w crapa pojawiła się na moim kanale, parę minut materiału wspominkowego. Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do subskrypcji kanału i oglądania moich
22 grudnia 2016
Zagrajmy w crapa #84 - Mój Wymarzony Chłopak 2 (Part I?) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek No nie dałem rady, tym razem gra z Zagrajmy w crapa - "Mój Wymarzony Chłopak 2" pokonała mnie w połowie, czemu? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszon
3 grudnia 2016
Zagrajmy w crapa #83 - Tunele Stalina 2 (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Ponad trzy lata po części pierwszej wracam do metra Stalina aby zapoznać się z drugą częścią tej niesamowitej serii wyrastającej na rosyjskie Call of Duty. Tym razem gra nazwana Tunele Stalina 2 Czerwona Wstęga. Jest to sequel części pierwszej gdzie spot
22 pazdziernika 2016
Zagrajmy w crapa #82 - Eternal War (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Eternal War kolejna chrześcijańska gra, kolejny raz coś nie pykło. Produkcja pełna paradoksów, bardziej idąca przeciw religii niż o niej zachęcająca. Zapraszam! Dziękuję wszystkim którzy bezinteresownie i chętnie dograli się do tegoż filmu. Ciekawostka
17 wrzesnia 2016
Zagrajmy w crapa #81 - Vietcong Purple Haze (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek 81 odcinek crapa wyszedł taki se, niestety minimalny czas jaki miałem na odcinek musiał odbić się na nim, niemniej chciałem Wam zapodać go przed moim urlopem. Be gentle. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Asia Daczyńska #najgorsze #najglupsze
13 sierpnia 2016
Zagrajmy w crapa #80 - Mortal Kombat Mythologies - Sub-Zero (worst games eng. subs)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Autorem angielskich napisów jest: Loc Serię Mortal Kombat darzę sporym sentymentem, głównie ze względu na trzy pierwsze części, tym razem postanowiłem zmierzyć się z niechcianym bękartem - Mortal Kombat Mythologies, co z tego wyszło? Zapraszam! #najgor
16 lipca 2016
Zagrajmy w crapa #79 - Anti Killer (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Rosyjska szkoła tworzenia gier to chyba szkoła specjalnej troski. Przed Wami Anty Morderca na podstawie filmu pod tym samym tytułem. 10 poziomów wypełnionych akcją, trzech różnych bohaterów? Czego chcieć więcej? Chyba tylko wiertarki do własnoręcznej trepanacji czaszki, aby wyrzucić wspomnienie o ty
25 czerwca 2016
Zagrajmy w crapa #78 - FBI - Hostage Rescue (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
FBI Hostage Rescue - gra o uwalnianiu zakładników, wspaniała oprawa, piękne plenery, szybka dynamiczna akcja. HA! Ale nie tutaj! Odcinek powstawał w trudnym dla mnie okresie remontowym stąd może mu trochę brakować, ale cóż. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Asia Daczyńska #najgorsze #na
28 maja 2016
Zagrajmy w crapa #77 - The War In Heaven (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Wojna w niebie, jest dla Ciebie Łap za trąbkę, celuj w pompkę Za Jezusa, chwyć za proce Walnij diabłu prosto w krocze Za Szatana, pod sekretem Walnij starą taboretem Wojna w niebie, mnie to j... nowy krap dziś jest dla Ciebie Autorem angielskich napisów jest: Loc #najgorsze #najglupsze #worst
23 kwietnia 2016
Zagrajmy w crapa #76 - Air Control (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Air Control dość często pojawiała się w komentarzach, postanowiłem się w końcu jej przyjrzeć. Ten odcinek nagrywany był w czasie remontu więc jego jakość może odbiegać od reszty. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Loc #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarże
19 marca 2016
Zagrajmy w crapa #75 - BCV (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Bijatyki, bijatyki, były różne na to pomysły, czasami lepsze czasami gorsze ale BCV zaskakuje idiotycznym pomysłami od samego początku. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Loc #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało
20 lutego 2016
Zagrajmy w crapa #74 - Chernobyl - Terrorist Attack (worst eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Ponownie postanowiłem powrócić do zony, zobaczyć co tam ciekawego słychać i tak jak się spodziewałem, nic ciekawego słychać nie było. Znowu nuda, siermięga i rezygnacja. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Loc #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jak
16 stycznia 2016
Zagrajmy w crapa #73 - Kristmas Speszial (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Świąteczny odcinek, który nie ma świątecznego klimatu - jak święta w Polsce :). Na zepsutym dysku, dzień przed wigilią ale dałem radę. Zapraszam! Autorem angielskich napisów jest: Loc #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało
24 grudnia 2015
Zagrajmy w crapa #72 - Charlotte's Web (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Niedawno mogliście obejrzeć u Janka świńską przygodę, tym razem czas na moją świńską grę. Od Blast nadchodzi Pajęczyna Charlotty - gra w której nie wiesz o co chodzi i chyba nie bardzo będziesz chciał się dowiedzieć. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżen
28 listopada 2015
Zagrajmy w crapa #71 - Delta Ops - Army Special Forces (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Dziś powrót do starych dobrych gier FPS - brakowało mi tego. Delta Ops to siermięga najwyższego sortu. Wysoki poziom trudności, obleśna grafika, brak checkpointów - czego chcieć więcej? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban
31 pazdziernika 2015
Zagrajmy w crapa #70 - Action 52 - Director's Cut (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Wersja reżyserska crapa numer 70 - 37 minutowy crap to zdarzenie które się długo nie powtórzy, w nim poznacie pełną listę wypasionych gier które znajdują się na osławionym Action 52. Niektóre materiały zostały wycięte gdyż zwalniały tempo, dlatego pełna wersja jest dostępna dopiero teraz. Zapraszam!
3 pazdziernika 2015
Zagrajmy w crapa #70 - Action 52 (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Siedemdziesiąty odcinek (jezusmariajózefieświęty) to ponownie legendarny crapiszon, tym razem zdecydowałem się za jedną z najgorszych kompilacji na świecie - Action 52 straszy od 24 lat. Czy na prawdę nic się nie da z tego wykrzesać? Przecież znam stare gry i lubię, co mogło pójść nie tak? Zapraszam
26 wrzesnia 2015
Zagrajmy w crapa #68 - Ominous Horizons - A Palladin's Calling (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Tym razem druga część znamienitego świętego hiciora który gościł jakiś czas temu na moim kanale. Odcinek trochę mniej śmieszny niż pozostałe ale przy takich temperaturach ciężko się zdobyć na humor. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek
8 sierpnia 2015
Zagrajmy w crapa #67 - Dark Shadows, The Last Dogma, Slaughtering Grounds (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Potrójne combo - trzy gry które otrzymałem dzięki Waszej nieocenionej dobroci, cóż to za tytuły? Mogące stanąć w szranki z najlepszymi tytułami AAA? Wspaniałe pomysły? Fascynujące przygody? Niebanalna fabuła? HA! Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o
18 lipca 2015
Zagrajmy w crapa #66 - Hour of Victory (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Hour of Victory wydane na PC i Xbox360 to przykład jak nie należy robić gier o drugiej wojnie światowej. Brzydki, nudny spowodował u mnie tylko sporą frustrację. W odcinku pojawia się też niespodziewany ale znamienity gość! Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne o
27 czerwca 2015
Zagrajmy w crapa #65 - Skarb Sobieskiego (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Wiedźmin 3 to dobra gra, ale oprócz Wieśka są inne polskie gry zasługujące na uwagę. Osadzony w historycznych realiach Skarb Sobieskiego jest tego przykładem. Machanie szabelką na naszych swojskich polskich wiochach ma swój urok. Zapraszam! Autorem pols
30 maja 2015
Zagrajmy w crapa #64 - History Channel - Battle for the Pacific (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Jak za grę się bierze kanał History Channel, wydawca ma być Activision i gra ma się dziać w czasie II wojny światowej to możesz być pewny że będzie grubo. Ja byłem pewny że będzie grubo, czyli jak? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek
9 maja 2015
Zagrajmy w crapa #63 - W A R Soldiers (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Dziś odcinek krótszy, niestety ostatnio natłok obowiązków spowodował że nie mam czasu ogarniać wszystkiego naraz, ale z drugiej strony ile można gadać o grze której przejście zajęło mi 20 minut? Studio Incagold prezentuje W.A.R. Soldiers. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub
18 kwietnia 2015
Zagrajmy w crapa #62 - Kehrmaschinen Simulator 2011 (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Kermaszinen simulator 2011 to gra która nie powinna w ogóle powstać, jej target pozostaje zagadką nawet dla mędrców wszechświata. Ale czy gra kryje coś więcej niż szorowanie szczotą chodnika? Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści
28 marca 2015
Zagrajmy w crapa #61 - Mój Wymarzony Chłopak (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Wybierz sam co wolisz... Dla osób bez adnotacji: Recenzja negatywna: https://www.youtube.com/watch?v=0Ym0xauJm8A Recenzja pozytywna: https://www.youtube.com/watch?v=4xuCU85kT_o #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? D
7 marca 2015
Zagrajmy w crapa #60 - Bubsy 3D Rozwiązanie Konkursu
Rozwiązanie konkursu na miniaturkę filmu. Gratuluję zwycięzcy Geekowskie koszulki: http://www.koszulka.tv/shops/190-nrgeek.html Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Napisz do mnie: [email protected] Zapraszam także do subskrypcji kanału i oglądania moic
26 lutego 2015
Zagrajmy w crapa #60 - Bubsy 3D (Najgorsze gry wg NRGeeka)
I przed Wami kolejny legendarny crapiszon, tym razem gra na PS1 której miernota pobija wszelkie rekord - Bubsy 3D Autorem miniaturki do filmu jest Karol Rzepa Gościem tego odcinka był Mietek Mietczyński (Masochista) Kanał Mietka: https://www.youtube.com/mietczynski Link do screenu konkursowego:
14 lutego 2015
Zagrajmy w crapa #59 - Catechumen (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Kolejna gra która miała być oparta na religii ale wyszło jak zawsze. Katechumen którego nazywam katecheta to gra kretyńska i idiotyczna jednak przemyca parę kwestii z których ostatnio nasza religia słynie. Zapraszam! Angielskie napisy do filmu wykonała Ivanka #najgorsze #najglupsze #worst Obrażan
31 stycznia 2015
Zagrajmy w crapa #58 - Wolfschanze II (Najgorsze gry wg NRGeeka)
Wielki powrót do Wilczego Szańca, tym razem jako rusek zapuszczam się w ciemne odmęty magazynów, bunkrów i innego dziadostwa. Zapraszam! #najgorsze #najglupsze #worst Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiejkolwiek treści = ban Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do da
17 stycznia 2015Wesprzyj NRGeeka
Dołącz do galery! Wspieraj tworzenie filmów i zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.
Patronite - od 10 zl/mies.
Nie przegap nowego filmu!
Kliknij subskrybuj i włącz dzwoneczek, żeby nic Ci nie umknęło!
Subskrybuj na YouTube