Zagrajmy w crapa #19 - Czarnobyl 3 - Underground (Najgorsze gry wg NRGeeka)

545,5 tys. wyświetleń··8:46·7,9 tys.·NRGeek

Wracamy do serii "Najgorsze gry wg NRGeeka" i tym razem zaglądamy do podziemi Czarnobyla 3 - Underground, czyli gry za dziesięć złociszy, która wygląda dokładnie tak, jak jej cena by sugerowała. To trzecie spotkanie z tą serią, a my zamieniamy Prypień w pole wypraw po czystą absurdalność.

Czego się dowiesz

  • Gameplay i mechanika gry za 10 złociszy
  • Eksploracja podziemi w Czarnobyla 3 - Underground
  • Porównanie z wcześniejszymi częściami serii (recenzowane przez BartekGM)

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.