Zagrajmy w crapa #39 - Fugitive Hunter - War On Terror (Najgorsze gry wg NRGeeka)

477,5 tys. wyświetleń··9:39·6,6 tys.·NRGeek

Fugitive Hunter uważa się za jedną z najgorszych gier na PS2 - postanowiłem sprawdzić, czy to rzeczywiście taki totalny krap. Czeka nas kolejny odcinek serii o grach, które grają się okropnie, a bonus na deser.

Czego się dowiesz

  • Sprawdzenie legendy - czy Fugitive Hunter to naprawdę giera z najgorszą sławą na PS2
  • Recenzja gameplayu i mechaniki jednej z najczęściej hejtowanych produkcji
  • Bonus do odcinka czekający na koniec

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.