Pogadajmy
Luzne rozmowy o grach i branzy

Ren & Stimpy - Pogadajmy #46
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Serial animowany Ren & Stimpy torował drogę takim serialom jak South Park oraz innym skierowanym głównie do widzów dorosłych. Stworzony przez Johna Kricfalusiego Ren & Stimpy był jednak serialem dla młodych widzów i był puszczany w paśmie Nickolodeon, cz
28 czerwca 2014
30K Special - Pogadajmy - Mój Youtube
Z okazji 30 tys widzów odcinek pogadajmy o moim kanale i przygodzie z YouTubem, co sądzę sam o własnych filmach, jakie miałem pomysły, jakie były początki. Zapraszam! Geekowskie koszulki: http://nrgeek.cupsell.pl Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Napis
16 czerwca 2014
TOP 10 Gier Roku 1991 - Pogadajmy #45 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część o grach lat 90-tych, ponownie potężna dawka nostalgii przeplatana oczywiście historiami z życia, mam nadzieję że jak poprzednia część spotka się z uznaniem. Zapraszam! Wielcy nieobecni: Gobliiins: https://www.youtube.com/watch?v=YVYXFojBu8E
7 czerwca 2014
Playstation 2 - Pogadajmy #44
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Luźne Pogadajmy o moim zetknięciu z konsolą Playstation 2, trochę o grach ale głównie to pewnego rodzaju wspominki. Zapraszam! Niestety od 15:00 do 22:00 brakuje dźwięku, nie mam możliwości już poprawienia ponieważ skasowałem oryginalne pliki #playstat
18 maja 2014
TOP 10 gier roku 1990 - Pogadajmy #43 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W końcu jest! Nostalgiczny powrót w przeszłość do szalonych lat 90-tych. Przed Wami moje TOP10 gier w tamtym niezapomnianym roku. W co się grało 24 lata temu? Jak wyglądały wtedy gry? Co mnie jarało? Zapraszam! Coś mi się odkleiło w głowie i ciągle mówi
3 maja 2014
Film Vs. Gra czyli jak zepsuć markę (czasami) - Pogadajmy #42
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Filmy na podstawie gier są zazwyczaj wyczekiwane przez graczy, ciekawi nas jak poradzili sobie reżyserzy z tematem, czy zamieścili znane i lubiane smaczki z gry itd. Niestety w większości przypadków taki film okazuje się totalnym gniotem, reżyser cierpi
16 kwietnia 2014
South Park czyli 17 lat z wariatami - Pogadajmy #41
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek South Park to dla mnie serial bardzo ważny, dzięki niemu zacząłem się interesować animacją i dzięki nim mam przyjemność pracować przy filmach jak i różnorakich animacjach. Stworzony przez dwóch zapaleńców Matta Stone'a i Trey'a Parkera cieszy się niesłab
20 marca 2014
TOP 10 Najdziwniejszych gier w jakie grałem - Pogadajmy #39 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przez ponad 28 lat grania w gry trafiły się tytuły bardziej i mniej dziwne, wiele z nich zatarło się w pamięci, ale postanowiłem zrobić zestawienie dziesięciu takich gier przy których nieraz rzuciłem klasyczne WTF. Nie są to gry najnowsze, dziś 70% gier
27 grudnia 2013
Ciekawostki Komiksowe Część 2 - Pogadajmy #38 (komiksy)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część ciekawostek komiksowych, która spotkała się z dość duzym zainteresowaniem. Zapraszam! #komiksy #ciekawostki #stare Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do subskrypcji kanału i ogląd
27 listopada 2013
Ciekawostki Komiksowe Część 1 - Pogadajmy #37 (Komiksy)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W tym odcinku wygrzebałem dla Was komiksy z mojej młodości, wiele z nich to już starocie niekiedy starsze ode mnie samego, zapewne niektóre to białe kruki dla kolekcjonerów. Tak czy tak zapraszam do zapoznania się z ciekawostkami jakie przygotowałem na t
2 listopada 2013
Ja raper czyli Jak to było z tą muzyką - Pogadajmy #36
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Odpowiadam na wielokrotne prośby aby opowiedzieć o tym jak to były z tymi moimi rapsami. Cofniemy się do lat 90-tych i prześledzimy moja błyskotliwą karierę jako MC. Zapraszam! #rap #hiphop #muzyka Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to
16 pazdziernika 2013
TOP 10 Najbardziej niedocenianych gier 7 generacji - Pogadajmy #35
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przed Wami odcinek o 10 najbardziej niedocenianych grach wg. mnie w tej generacji. Wybór bardzo subiektywny i wiem że sami macie inne typy, niemniej swój wybór oparłem o gry które sam grałem i które posiadam. Dodatkowo na końcu zaskakujący bonus :) Zapra
25 wrzesnia 2013
Gears Of War - Pogadajmy #34
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Odcinek poświęcam jednemu z najlepszych exclusivów na Xbox360 (obok serii Halo oczywiście) - Gears Of War. Aktualnie seria liczy sobie 4 części ale o czwartej - Judgement wolę zapomnieć. Trylogia opowiada nam historię wojny z ludzkości z Szarańczą z pers
6 wrzesnia 2013
Kolekcje czyli co zbieramy? - Pogadajmy #33 (Kolekcjonerstwo)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W tym odcinku opowiem trochę o kolekcjach, co zbierałem, co mnie jarało? Pokażę niedobitki moich kolekcji ale przede wszystkim pokażę Wasze kolekcje. Sporo osób podesłało mi zdjęcia swoich zbiorów. Wybrałem pięć osób, omówię i pokażę to z czego są dumni
11 sierpnia 2013
Call Of Juarez - Pogadajmy #32 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dzisiejszy odcinek Pogadajmy poświęcam najlepszej serii Techlandu - Call of Juarez. Seria liczy sobie cztery części - Call Of Juarez, Bound in Blood, The Cartel oraz Gunslinger. Trzy z nich dzieją się na dzikim zachodzie jedna w czasach dzisiejszych. Pop
16 lipca 2013
Byłem Piratem - Pogadajmy #31 (Piractwo)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Mrożąca krew w żyłach, historia o czasach gdy gra oryginalna była wymysłem oszołomów, czasach gdy mogłeś mieć KAŻDĄ grę za 5 dzisiejszych złotych, w końcu o czasach radosnych gdzie wszystko było proste i łatwe a każda gra była grą dobrą albo bardzo dobrą
29 czerwca 2013
E3 2013 - Podsumowanie - Pogadajmy #30
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek E3 mamy za sobą, było gorąco, Playstation 4, Xbox One i przede wszystkim masa masa gier. Pod tym kątem nie zawiódł ani Microsoft ani Sony. Tytuły na następne miesiące zapowiadają się lepiej niż zacnie, Castlevania, Metal Gear Solid, Watchdogs to tylko pi
14 czerwca 2013
E3 2013 - Microsoft Vs. Sony - Pogadajmy #29
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek E3 2013 to bardzo ważne targi, poznajemy nowe konsole, ale także nowe gry w które będziemy tyrać przez najbliższe miesiące i lata, to także pokaz nowych technologii i pomysłów. Pokaz nareszcie konsoli Playstation 4 i wysyp gier tak na platformę Sony jak
11 czerwca 2013
Komiks Fantastyka - Pogadajmy #28 (Komiksy)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś dla odmiany Komiks Fantastyka, kultowe wydawnictwo w latach 80 i 90-tych, zawierające publicystykę, recenzje oraz opowiadania fantastyczne postanowiło uderzyć z komiksami. Kultowy Funky Koval, Yans, Pelissa na zawsze przeszły do historii komiksu. Za
5 czerwca 2013
Xbox One czyli gdzie ta rewolucja - Pogadajmy #27
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Premierę Xbox One na pewno nie należy zaliczyć do udanych, spodziewałem się pokazu gier, nowych funkcjonalności i masy funu wylewającego się z nowej konsoli Microsoft. Co dostałem? Tuner TV, parę renderów i gorycz która trawiła mnie po obejrzeniu prezent
22 maja 2013
Batman - TM-Semic część 2 - Pogadajmy #26 (Komiksy)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W ankiecie na FB na temat jaki ma być kolejny film, bezkonkurencyjnie wygrał TM-Semic z serią Batman, a więc oto przed Wami, druga część przeglądu komiksów z tego wydawnictwa tym razem zajmiemy się Człowiekiem Nietoperzem i jego przygodami. Zapraszam! #
15 maja 2013
The Amazing Spider-Man - TM-Semic część 1 - Pogadajmy #25 (Komiksy)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Pierwsza część Pogadajmy poświęcona komiksom wydawanym w latach 90-tych przez kultową firmę TM-Semic. W tej części zajmę się ich jedną z najstarszych serii mianowicie The Amazing Spider-Man - prześledzimy wzloty i upadki serii, opowiem o paru ciekawostka
1 maja 2013
DKIG 2013 - Relacja - Pogadajmy #24
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przed Wami relacja z wystawy Dawne Komputery I Gry - moje przemyślenia na jej temat i oczywiście film bezpośrednio z imprezy. DKIG odbyła się 20-21 kwietnia 2013 i mam nadzieję że w przyszłym roku będzie ponownie. Parę rzeczy mi nie pasowało i omawiam je
20 kwietnia 2013
Turbo - czyli zbierasz Historyjki? - Pogadajmy #23
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Zapewne każdy z Was coś kiedyś zbierał, albo nawet nadal zbiera. Sam byłem nielichym śmieciarzem i zbierałem masę niepotrzebnych rzeczy, jedną z nich były historyjki z gum do żucia. Kultowe Turbo, Donaldy i wiele wiele innych zapraszam Was do podróży w p
5 kwietnia 2013
TOP 10 Amiga - Pogadajmy #22 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Top 10 moich gier na Amigę, szalone lata 90-te upłynęły mi u znajomych ogrywając co lepsze kąski na ten wspaniały komputer. Sam mając w domu leciwe Commodore nie mogłem się napatrzeć na kolorową, płynną grafikę na Amigach. Nigdy nie zostałem szczęśliwym
11 marca 2013
PS4 - Czemu byłem zawiedziony? - Pogadajmy #21
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Moje przemyślenia nt. Sony Meeting 2013, na trzeźwo, bez lizania dupska, oceniam co mi się podobało, a co nie i powiem szczerze że nie byłem zachwycony. Sony miało uderzyć z grubej rury a pyknęło z cienkiej rureczki, cały meeting nie był dla nas - graczy
25 lutego 2013
Literatura Game'ingowa - Pogadajmy #20 (Książki o grach)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W tym odcinku Pogadajmy przedstawię Wam niezwykle ubogą bibliotekę książek poświęconą gameingowi i ogólnie cyfrowej rozrywce. Polska jak zwykle 100 lat za murzynami i za bardzo nie ma w czym wybierać, ale nawet w tak skromnej ilości można znaleźć niezwy
20 lutego 2013
Anime - Pogadajmy #19
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W tym odcinku Pogadajmy opowiem Wam o anime, nie jestem może w tym jakimś ekspertem, ani megafanem japońskiej animacji, ale widziałem parę produkcji, niektóre powiązane z grami. Przybliżam Wam te japanimacje, które mi się podobały i które mogę polecić z
11 lutego 2013
Lovecraft (H. P.) - Pogadajmy #18 (Cthulhu)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dzisiejszy odcinek pogadajmy poświęcem Howardowi Phillipsowi Lovecraftowi - autorowi kultowych opowiadań o mitologii Cthulhu. Omawiam niektóre nawiązania do jego twórczości w filmach i grach, oprócz tego parę słów o innych autorach w jakiś sposób związan
24 stycznia 2013
Secret Service czyli Tajne Służby - Pogadajmy #17 (Czasopisma o grach)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Odcinek 17 Pogadajmy poswięciłem mojej ulubionej gazecie (niestety nieistniejącej już) Secret Service. Ponownie jak w przypadku Top Secret opowiadam o pierwszych 10 numerach. Kultowa gazeta z bardzo charakterystycznym logo na czerwonym tle zawierała św
7 stycznia 2013
Microsoft - słów kilka - Pogadajmy #16
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek 16 odcinek Pogadajmy poświęcam Microsoftowi i jego dziecku Xbox360 oraz Kinectowi. Jak sobie radził Xbox na początku swojej kariery, jak sobie radzi teraz i jak będzie w przyszłości. Parę słów o nośniku HDDVD. Zapraszam ponownie do dyskusji w komentarzac
2 stycznia 2013
Playstation - słów kilka - Pogadajmy #15
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Nad dzisiejszy odcinkiem Pogadajmy zastanawiałem się długo, chyba od początku istnienia tego kanału ale w końcu jest. Opowiem Wam o firmie SONY, o ich błędach z mojego punktu widzenia, trochę historii i moich przemyśleń nt. tej firmy jak i przyszłej kons
29 grudnia 2012
Top Secret czyli Ściśle Tajne - Pogadajmy #14 (Czasopisma o grach)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W tym odcinku Pogadajmy opowiem Wam o pierwszym czasopiśmie o grach komputerowych - Top Secrecie. Kultowa gazeta na początku lat 90-tych była jedyną pozycją dla graczy, redaktorzy TS przecierali szlaki innym wielkim czasopismom jak Secret Service czy Gam
20 grudnia 2012
Top 10 Gier Na Commodore C-64 - Pogadajmy #13 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Trzynasty pechowy odcinek to moje TOP10 gier na Commodore C-64, kultowy sprzęt z lat 80tych i 90tych. Moja lista jest czysto subiektywna nie znajdziecie tutaj wielu kultowych tytułów które znacie (m.in, International Karate+, KickStart, Pirates i wiele w
15 grudnia 2012
Polskie Gry czyli Cudze Chwalicie Swego Nie Znacie Part II - Pogadajmy #12 (Polskie Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część Vloga o grach polskich, jeszcze dłuższa niż poprzednia (to możliwe?), Tym razem na cel wziąłem gry PC-towe, klasyki, mniej i bardziej znane, ale mające swoje miejsce w historii gier komputerowych. Rozsiądźcie się wygodnie bo odcinek trwa całą
29 listopada 2012
Quo Vadis Gro Komputerowa (i inne głupoty) - Pogadajmy #11
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś odcinek Pogadajmy który wynikł można powiedzieć spontanicznie, trzy tematy które poruszam w tym vlogu to: 00:00 - Czy gry są głupie? 27:20 - Quo Vadis gro komputerowa? 31:03 - O systemie edukacji słów kilka (niezamierzone) Podobało się? Daj łapisz
21 listopada 2012
Polskie Gry czyli Cudze Chwalicie Swego Nie Znacie Part I - Pogadajmy #10 (Polskie Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś w Pogadajmy długaśny odcinek o grach polskich (jest ktoś kto to ogląda całe, bez przewijania? - Szacun) Część pierwsza poświęcona grom na Commodore, Atari oraz Amigę. Sporo tytułów musiałem odcedzić, poświęciłem miejsce tylko tym, które w jakiś spos
14 listopada 2012
Klipy muzyczne które lubię i polecam - Pogadajmy #09
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Obiecany vlog o klipach, trochę czasu mi zajęło wybranie odpowiedniego video które chciałbym zamieścić, pomimo tego nadal sporo klipów odrzuciłem, ale może jeszcze do tego tematu wrócę. Ponadto na końcu macie moje oświadczenie odnośnie kolejnej serii vlo
26 pazdziernika 2012
Jak się grało w PRL-u Part III - Pogadajmy #08 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Ostatnia część opowieści o graniu w latach 90-tych, tym razem relacje PC - Amiga, początki ery CD-Romów. Zapraszam! #prl #kiedys #retro Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do subskrypcji kanał
17 pazdziernika 2012
Jak się grało w PRL-u Part II - Pogadajmy #07 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część Pogadajmy jak to się grało w PRLu, choć ten odcinek to już czasy po-PRLowskie tym razem relacje C-64 - Amiga, kartridże do commodorka, stacja dysków do Commodore, trochę wspominek o giełdzie komputerowej, miejscu kultowym dla każdego maniaka
15 pazdziernika 2012
Jak się grało w PRL-u Part I - Pogadajmy #06 (Stare Retro Gry)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Zamiast vloga o klipach (spokojnie, będzie później) vlog o graniu w PRL-u do którego zainspirował mnie mocnyvlog (link do jego produkcji gdzieś poniżej). Opowiem wam jak wyglądało granie w latach 80-tych na Commodore i Atari (które posiadał mój ziom Piot
13 pazdziernika 2012
Awaria konsoli - smutny vlog - Pogadajmy #05
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dzisiejszy vlog postanowiłem poświęcić awariom konsol oraz ich zabezpieczeniom, powiem jak można się uchronić przed awarią, jakie usługi oferują serwisy konsol, znajdzie się też miejsce na unboxing nowej Playstation SuperSlim. Vlog choć poświęcony konsol
12 pazdziernika 2012
Filmy, które polecam (prawie) wszystkim - Pogadajmy #04 (Moje najlepsze filmy)
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dziś dla odmiany pogadanka o filmach które mi zapadły w pamięć i które chciałbym Wam polecić do obejrzenia. Wiem, że nie znalazły się tu takie hiciory jak Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny i wiele wiele innych znakomitych hiciorów, ale o tych filmach pow
6 pazdziernika 2012
Gry Edycje Kolekcjonerskie, czy jesteśmy dymani? Część III - Pogadajmy #03
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Trzecia część i ostatnia vloga o edycjach kolekcjonerskich, przegadałem w sumie ponad półtorej godziny :) Dajcie znać czy chcecie oglądać taki materiał, pozdrawiam wszystkich moich "oglądaczy" Poniżej spis treści: 00:00 - Wiedźmin 2 17:26 - Komiks #lim
1 pazdziernika 2012
Gry Edycje Kolekcjonerskie, czy jesteśmy dymani? Część II - Pogadajmy #02
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część vloga o edycjach kolekcjonerskich, jak mówię w filmiku, pojawi się też część bonusowa. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z kolejnym odcinkiem. Poniżej spis treści: 00:00 - Killzone 3 03:32 - Metal Gear Solid 4 07:27 - Resistance 3 11:46
30 wrzesnia 2012
Gry Edycje Kolekcjonerskie, czy jesteśmy dymani? Część I - Pogadajmy #01
wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Pierwsza część cyklu bardziej "standardowego" vloga pt. Pogadajmy, na pierwszy ogień edycje kolekcjonerskie i limitowane. Sam Vlog jak widzicie nagrywany z jednego podejścia, mam nadzieję że Wam się spodoba, trochę bluźnię o czym przestrzega Was znaczek
29 wrzesnia 2012Wesprzyj NRGeeka
Dołącz do galery! Wspieraj tworzenie filmów i zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.
Patronite - od 10 zl/mies.
Nie przegap nowego filmu!
Kliknij subskrybuj i włącz dzwoneczek, żeby nic Ci nie umknęło!
Subskrybuj na YouTube