DKIG 2013 - Relacja - Pogadajmy #24

5,9 tys. wyświetleń··34:14·202·NRGeek

Byłem na wystawie Dawne Komputery I Gry i mam do niej sporo uwag. Ale są rzeczy, które robią wrażenie - dotknąć Atari 2600 i Elwro to coś bezcennego. Zobaczcie, co mi się podobało, a co mnie wkurzało.

Czego się dowiesz

  • Relacja z DKIG 2013 z kwietnia
  • Możliwość fizycznego dotknięcia legendarnych urządzeń - Atari 2600 i Elwro
  • Krytyczny przegląd imprezy - co działało, a co nie

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.