Film Vs. Gra czyli jak zepsuć markę (czasami) - Pogadajmy #42

63,7 tys. wyświetleń··41:46·1,4 tys.·NRGeek

Filmy na podstawie gier to często totalna klaapa - reżyserzy straszą nas swoimi wizjami i robią z kultowych marek pośmiewisko. W tym odcinku Pogadajmy rozmawiamy o tym, dlaczego Hollywood tak konsekwentnie psuje gierowe marki i co by trzeba zmienić, żeby wreszcie coś z tego wyszło.

Czego się dowiesz

  • Dlaczego większość filmów na podstawie gier okazuje się gniotem
  • Jak reżyserowie gubią ducha oryginalnych gier w drodze na ekran
  • Przykłady kiedy gierowe marki uległy zniszczeniu przez adaptacje filmowe
  • Co graczy irytuje w takich produkcjach
  • Jak mogłyby wyglądać dobre adaptacje gier

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.