196 odcinków · strona 3 z 4

Pogadajmy

Luzne rozmowy o grach i branzy

TM-Semic The Punisher - Pogadajmy #94 (Komiksy)

TM-Semic The Punisher - Pogadajmy #94 (Komiksy)

wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Wracamy do komiksów TM-Semic, tym razem wspomnienia o Punisherze, który zadebiutował w latach 90-tych w Polsce obok Spider-mana i by jedną wielką niewiadomą. Zapraszam! #komiksy #tmsemic #punisher Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to d

3 czerwca 2017
Internet - Pogadajmy #93

Internet - Pogadajmy #93

wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Internet zmienił wiele w naszym życiu, zapraszam do podróży w przeszłość i posłuchania jak to było zanim powstał internet jaki znamy dziś. #internet #www #siec Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam

29 kwietnia 2017
Ruskie Tłoki Part II - Pogadajmy #92

Ruskie Tłoki Part II - Pogadajmy #92

wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Druga część poświęcona wspaniałym ruskim tłokom. Zapraszam! #ruskie #tloki #nielegalne Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do subskrypcji kanału i oglądania moich innych filmów. Ponadto znaj

8 kwietnia 2017
Ruskie Tłoki Part I - Pogadajmy #91 (Let's talk - Russian pressed bootlegs - eng subs)

Ruskie Tłoki Part I - Pogadajmy #91 (Let's talk - Russian pressed bootlegs - eng subs)

wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Autorem angielskich napisów jest: Loc #rip #tłoki #ruskie Zapraszam do pierwszego odcinka o ruskich tłokach - niechlubnej historii przemysłu growego, ale co zrobić? Było jak było i nic się z tym nie zrobi. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w gór

18 marca 2017
O Sega (miało być, ale nie jest) - Pogadajmy #90

O Sega (miało być, ale nie jest) - Pogadajmy #90

wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Archiwalny odcinek, który przeleżał na dysku parę miesięcy, w końcu postanowiłem go jednak wrzucić, niby o Sega, ale nie do końca. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do subskrypcji

11 marca 2017
Rail Shooters - Pogadajmy #89 (Celowniczki na szynach)

Rail Shooters - Pogadajmy #89 (Celowniczki na szynach)

wesprzyj mnie na: https://patronite.pl/nrgeek Strzelanki na szynach, wiele osób ich nienawidzi, wiele osób uważa je za pseudo gry. Zapraszam na mega materiał (chyba najdłuższy z dotychczasowych, nie wliczam streamów) o rail shooterach. 10 serii które lubię najbardziej. Dwie godziny o grach które ta

4 lutego 2017
Top 10 Gier Roku 2016 i nie tylko - Pogadajmy #88 (Topka najlepsze gry 2016)

Top 10 Gier Roku 2016 i nie tylko - Pogadajmy #88 (Topka najlepsze gry 2016)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Początek roku to dobry czas powspominać co fajnego z gier wyszło w roku poprzednim jak i wspomnieć tych którzy nie doczekali do nowego roku. Zapraszam! Rozkład jazdy: 01:01 - Wydarzenia 06:15 - Wspominki o tych co odeszli 16:03 - O sprzęcie 24:43 - Gie

7 stycznia 2017
Top 10 Gier Roku 2011 - Pogadajmy #87 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier Roku 2011 - Pogadajmy #87 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Oto zestawienie moich ulubionych gier z roku 2011, niektóre zaskoczą, niektórych brak na liście, ale uzupełniłem na końcu informacje jakie gry się nie znalazły i dlaczego. Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywu

1 stycznia 2017
CD-Ripy Part II - Pogadajmy #86

CD-Ripy Part II - Pogadajmy #86

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część poświęcona niechlubnej historii gier komputerowych w Polsce. Ponownie wywlekam kolejne płytki i omawiam zapomniane tytuły, dorzucając trochę historii z życia. Zapraszam! #rip #piraci #nielegalne Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje

29 pazdziernika 2016
Top 10 Gier roku 2010 - Pogadajmy #85 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier roku 2010 - Pogadajmy #85 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Z pewnymi problemami ale w końcu jest, Top 10 gier roku 2010 wg mnie, nie piszcie po raz miliardowy czemu nie ma tego czy tamtego, widocznie uznałem że nie zasługuje. Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mn

15 pazdziernika 2016
Klocki Lego - Pogadajmy #84

Klocki Lego - Pogadajmy #84

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Któż nie zna klocków LEGO, jest to jedna z pięciu najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Dziś LEGO to mainstream: starwars, harry potter etc. można je dostać praktycznie wszędzie. Kiedyś klocki były przedmiotem pożądania dzieciaków, a mogłeś je ku

24 wrzesnia 2016
Top 10 Gier Roku 2009 - Pogadajmy #83 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier Roku 2009 - Pogadajmy #83 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek 2009 rok to był suty rok, wyszło mnóstwo hiciorów które na stale wpisały się w świadomości graczy. Jakie tytuły wybrałem? Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam ta

10 wrzesnia 2016
CD-Ripy - Pogadajmy #82 (Let's talk - CD-Rips - english subtitles)

CD-Ripy - Pogadajmy #82 (Let's talk - CD-Rips - english subtitles)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Płyty CD z ripami gier były bardzo popularne w latach 90-tych, za cenę połowy gry oryginalnej dostawałeś kilkanaście najnowszych tytułów, kto by się nie skusił? Zapraszam do szalonych lat 90-tych co prawda prawo autorskie istniało ale każdy miał to gdzie

20 sierpnia 2016
Top 10 Gier roku 2008 - Pogadajmy #81 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier roku 2008 - Pogadajmy #81 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Rok 2008 to dla mnie już totalny szał Playstation 3, choć nadal grałem sporo na PC-cie, ale to na konsole powstają najlepsze ówczesne tytuły. Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. D

21 lipca 2016
The Maxx - Pogadajmy #40 (RE-UP) (Komiks)

The Maxx - Pogadajmy #40 (RE-UP) (Komiks)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Reupload odcinka który został zablokowany przez Viacom The Maxx - Sama Kietha to komiks niezwykły pod każdym względem. Oczywiście nikt się nie pokusił aby wydać serię na naszym rodzimym rynku. Zapraszam Was do zapoznania się z moją opowieścią nt. Maxxa.

20 czerwca 2016
Ja, Pececiarz Part 2 DLC - Pogadajmy #80 (PCMR)

Ja, Pececiarz Part 2 DLC - Pogadajmy #80 (PCMR)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Malutkie DLC do ostatniego odcinka Pogadajmy nt. mojej pierwszej nagrywarki. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! #PCMR #pc #hardware Zapraszam także do subskrypcji kanału i oglądania moich innych fi

18 czerwca 2016
Ja, Pececiarz Part 2 - Pogadajmy #80 (PCMR)

Ja, Pececiarz Part 2 - Pogadajmy #80 (PCMR)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga część opowieści o sprzęcie jaki miałem (nie)przyjemność posiadać na przestrzeni lat. Pierwszy GeForce, szalone procesory Cyrix, monitor Daytek. Zapraszam! #PCMR #pc #hardware Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy.

18 czerwca 2016
Top 10 Gier roku 2007 - Pogadajmy #79 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier roku 2007 - Pogadajmy #79 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przed nami rok 2007 i wejście na rynek konsoli Playstation 3 z całkiem niezłymi tytułami startowymi. Co mi w tymże roku przypadło do gustu, jakie gry najmilej wspominam? Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje

4 czerwca 2016
TOP 10 Moich Niezapomnianych Momentów w Grach - Pogadajmy #78

TOP 10 Moich Niezapomnianych Momentów w Grach - Pogadajmy #78

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Każdy z nas posiada swoje ulubione momenty w grach, zachwycające, przerażające, wzruszające, dla każdego będzie to co innego, przedstawiam 10 moich niezapomnianych momentów. Zapraszam! #najlepsze #niezapomniane #top10 Podobało się? Daj łapiszona w górę

30 kwietnia 2016
Top 10 Gier roku 2006 - Pogadajmy #77 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier roku 2006 - Pogadajmy #77 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Powoli zbliżamy się do końca serii filmów TOP 10, tym razem rok 2006, fajny rok, dużo tytułów, dużo konsol na rynku, się działo się. Wiele gier które zasługiwały na miejsce w tej liście musiałem wyrzucić, gdyż pojawią się one w innych moich seriach. Zapr

16 kwietnia 2016
Playstation 3 2006 - Pogadajmy #76

Playstation 3 2006 - Pogadajmy #76

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Playstation 3 była spełnieniem marzeń graczy, nowa doskonała grafika, zaawansowane technologie i oczywiście super gry. Sony pomopowało hype we wszystkie otwory ale opłaciło się, konsola spełniła oczekiwania i do dziś dla wielu z nas pozostaje sprzętem ku

12 marca 2016
Top 10 Gier roku 2005 - Pogadajmy #75 (Stare Retro Gry)

Top 10 Gier roku 2005 - Pogadajmy #75 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek I nadszedł rok 2005 a w nim całkiem dobre tytuły, które do dziś wyglądają świetnie i są w pełni grywalne. Co mi przypadło do gustu? Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Za

28 lutego 2016
Ja, Pececiarz Part1 - Pogadajmy #74 (PCMR)

Ja, Pececiarz Part1 - Pogadajmy #74 (PCMR)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Moja przygoda ze sprzętem komputerowym na przestrzeni kolejnych lat. Czasami może nie jest chronologicznie ale ważne aby Wam przedstawić na czym kiedyś grałem, oraz opowiedzieć historie związane z różnej maści hardwarem jaki posiadałem. Zapraszam! #PCMR

23 stycznia 2016
Top 10 gier roku 2004 - Pogadajmy #73 (Stare Retro Gry)

Top 10 gier roku 2004 - Pogadajmy #73 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Rok 2004 to ponownie rok syty w konkretne tytuły o których będziemy wspominać latami. Niektóre do dziś mają rzesze fanów a ich kolejne reedycje pojawiają się na nowych platformach. Jakie było moje TOP 10 w tymże roku? Zapraszam! #retro #staregry #oldgam

31 grudnia 2015
Starwarsy w PRL-u - Pogadajmy #72 (Figurki Gwiezdne wojny)

Starwarsy w PRL-u - Pogadajmy #72 (Figurki Gwiezdne wojny)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Gwiezdne Wojny na zawsze odcisnęły się w umysłach dzieciaków wychowanych w latach 80-tych. Każdy chciał mieć coś z uniwersum, kłopot polegał na tym że w Polsce za wiele mieć nie można było, a to co było mocno odbiegało od jakichkolwiek standardów. Zapras

19 grudnia 2015
Komiksy w PRL-u - Pogadajmy #71

Komiksy w PRL-u - Pogadajmy #71

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Lata 80-te w Polsce były dla komiksu łaskawe. Gigantyczne nakłady, wszechobecność oraz niskie ceny powodowały że komiksy czytali wszyscy. Lata 90-te to głównie hegemonia TM-Semic ale to nadal fajne komiksowe czasy (choć już nie PRL). Jesteście ciekawi ja

9 grudnia 2015
Top 10 gier roku 2003 - Pogadajmy #70 (Stare Retro Gry)

Top 10 gier roku 2003 - Pogadajmy #70 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek 2003 rok to kolejny tłusty rok ze świetnymi premierami choć w większości to były sequele, ale zdarzyły się tez nowe unikalne tytuły jak i jest miejsce na produkt z Polski. Zapraszam! Tak, wiem, że na początku nie ma dźwięku, mam problemy z kompem. Wiel

14 listopada 2015
Seriale - Pogadajmy #69

Seriale - Pogadajmy #69

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przedstawiam Wam moje kultowe seriale komediowe, celowo wybrałem takie których zakładam że większość z Was nie zna, unikając mainstreamu. Jeśli film się spodoba pojawią się jeszcze odcinki o innych serialach. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w gór

10 pazdziernika 2015
TOP 10 gier roku 2002 - Pogadajmy #68 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 2002 - Pogadajmy #68 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Kolejne TOP10 z roku 2002 - który to rok był dobrym, tłustym rokiem. Wyszła masa świetnych tytułów, w których kontynuacje gramy do dziś. Zapraszam! #retro #staregry #oldgames Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięk

12 wrzesnia 2015
Giełdy Komputerowe - Pogadajmy #67

Giełdy Komputerowe - Pogadajmy #67

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Giełdy komputerowe których lata świetności przypadały na lata 90-00 były przybytkami gdzie, nie tylko co tydzień spotykało się komputerowych świrów, ale także epicentra piractwa. Dziś prawdziwych giełd już nie ma, pozostały jedynie wspomnienia. Zapraszam

11 sierpnia 2015
TOP 10 gier roku 2001 - Pogadajmy #66 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 2001 - Pogadajmy #66 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek 10 gier roku 2001 - sporo ciekawych gier się pokazało, niektóre to ponadczasowe produkcje których kontynuacje trwają do dziś. Zapraszam! Wielcy nieobecni: Onimusha Warlords - https://www.youtube.com/watch?v=AmhrKtTnGuc Shadows of Memories - https://w

11 lipca 2015
Horrory - serie - Pogadajmy #65 (Horror)

Horrory - serie - Pogadajmy #65 (Horror)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Najbardziej lubię horrory które składają się z wielu części oto moje zestawienie takich filmów. Niektóre kultowe, inne mniej, ale myślę że wszystkie warte poznania. Zapraszam! #horror #top10 #najlepsze Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie

20 czerwca 2015
TOP 10 gier roku 2000 - Pogadajmy #64 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 2000 - Pogadajmy #64 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Top 10 gier roku 2000, sporo gier TPP w które wyjątkowo ten rok obrodził, pojawiło się parę gier które dziś uchodzą za absolutne klasyki. Zapraszam! Wielcy nieobecni: Daikatana - https://www.youtube.com/watch?v=4lnHzExBpv4 Catechumen - https://www.you

26 maja 2015
Kreskówki czyli Moje kultowe bajki - Pogadajmy #63

Kreskówki czyli Moje kultowe bajki - Pogadajmy #63

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Zapraszam Was w podróż do przeszłości do świata seriali i filmów dla dzieci, czym się jarałem? Jak dziś na to patrzę? Jakie są Wasze najcieplej wspominane bajki? Zapraszam! #animacje #bajki #heman Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do

12 maja 2015
TOP 10 gier roku 1999 - Pogadajmy #62 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1999 - Pogadajmy #62 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Niespodziewanie w roku 1999 wybrałem sporo wyścigów, ale poza tym parę bardzo fajnych i kultowych tytułów. Ugruntowana pozycja akceleratorów 3D oraz galopująca technika (w kolejnym TOP10 postaram się o tym wspomnieć) powodowały, że każda kolejna gra zask

4 kwietnia 2015
Horrory - Pogadajmy #61 (Horror)

Horrory - Pogadajmy #61 (Horror)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Gore, Mondo, Nazi Exploitation, Giallo wszystkie te gatunki dziś wrzuca się do jednego wora z napisem Horror. Długo oczekiwany odcinek o filmach grozy jakie oglądałem podczas mojej fascynacji tym gatunkiem. Zapraszam! Z racji poruszanych tematów film po

17 marca 2015
TOP 10 gier roku 1998 - Pogadajmy #60 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1998 - Pogadajmy #60 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Rok 1998 to wysyp doskonałych FPS-ów których kolejne części będą długo jeszcze nawiedzać nasze komputery. Akcelerator 3dfx stał się niezbędnym sprzętem w każdym komputerze, a grafika 3D ostro ruszyła z miejsca. Zapraszam! Wielcy nieobecni: Black Dahlia

18 lutego 2015
Divxy czyli wstęp do horrorów - Pogadajmy #59 (Horror)

Divxy czyli wstęp do horrorów - Pogadajmy #59 (Horror)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Dzisiaj DivXy to normalka, szybko i łatwo można ściągnąć sobie dowolny tytuł i obejrzeć w domowym zaciszu, jeszcze nie tak dawno filmami na DivX wymieniało się pocztą, co najwięksi mistrzowie potrafili mieć kolekcje po 10000 tytułów! Ile sam tego zebrałe

24 stycznia 2015
TOP 10 gier roku 1997 - Pogadajmy #58 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1997 - Pogadajmy #58 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek I kolejne TOP 10 tym razem rok 1997 - mnóstwo świetnych gier i coraz bardziej popularne akceleratory 3D, sprawiły że branża poszła w kierunku polygonów zamiast filmów interaktywnych. Wielcy nieobecni: Blade Runner - https://www.youtube.com/watch?v=xstB

2 stycznia 2015
Podsumowanie 2014 - Pogadajmy #57

Podsumowanie 2014 - Pogadajmy #57

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Krótkie (no jak na mnie to krótkie) podsumowanie growego roku 2014. Zapraszam! Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy. Dzięki! Zapraszam także do subskrypcji kanału i oglądania moich innych filmów. Ponadto znajdziecie mn

14 grudnia 2014
TOP 10 gier roku 1996 - Pogadajmy #56 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1996 - Pogadajmy #56 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Przed Wami Top 10 gier roku 1996, czasami gry które pewnie Was zdziwią ale ogromna część gier została juz pokazana w To bylo grane. Zapraszam! Wielcy nieobecni: Resident Evil - https://www.youtube.com/watch?v=TzbJK9KycS8 Neverhood - https://www.youtub

6 grudnia 2014
Ja Kolekcjoner - Pogadajmy #55 (Edycje kolekcjonerskie)

Ja Kolekcjoner - Pogadajmy #55 (Edycje kolekcjonerskie)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Kolekcjonowanie gier to piękne hobby, jak przy każdej kolekcji są tutaj białe kruki oraz osobiste zasady dotyczące zbierania. Zapraszam do zapoznania się z wycinkiem mojej kolekcji oraz zasad których ja się trzymam. #kolekcja #edycje #limited Podobało

29 listopada 2014
TOP 10 gier roku 1995 - Pogadajmy #54 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1995 - Pogadajmy #54 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek I ponownie TOP10 tym razem rok 1995, lata 95-98 to mój ulubiony okres - złota era przygodówek i interactive movie. Zapraszam Wielcy nieobecni: The 11th Hour - https://www.youtube.com/watch?v=w4KMt9jQd-Y Full Throttle: https://www.youtube.com/watch?v=O

8 listopada 2014
Ja Chakier Part 2 - Pogadajmy #53 (Haker)

Ja Chakier Part 2 - Pogadajmy #53 (Haker)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Druga i ostatnia część opowieści o moich przygodach hakerskich, nie powiedziałem o wszystkim, było tych historii więcej ale nie były myślę aż takie ciekawe. Zapraszam! #haker #nielegalne #hacking Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do

11 pazdziernika 2014
Prasa Komputerowa - Pogadajmy #52 (Czasopisma o grach)

Prasa Komputerowa - Pogadajmy #52 (Czasopisma o grach)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek W związku z pojawieniem się nowego numeru Secret Service, przed kolejnym odcinkiem Pogadajmy wpada odcinek o prasie komputerowej. Odcinek długi, a ledwie liznąłem temat i o paru czasopismach nie powiedziałem, niemniej zapraszam! #czasopisma #topsecret #

4 pazdziernika 2014
TOP 10 gier roku 1994 - Pogadajmy #51 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1994 - Pogadajmy #51 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek 1994 rok był z wielu powodów przełomowy - pierwszy CD-Rom, akceleratory grafiki pukające do drzwi, działo się. Amiga straciła pozycję w przeciągu paru miesięcy a PC-et okazał się nie tylko smutnym blaszanym pudłem do odpalania arkuszy kalkulacyjnych ale

20 wrzesnia 2014
Ja Chakier Part 1 - Pogadajmy #50 (Haker)

Ja Chakier Part 1 - Pogadajmy #50 (Haker)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Część pierwsza o moich hakerskich przygodach, więcej w tym śmiechu i prowizorki niż poważnych wyczynów ale mam nadzieję że kogoś zainteresuje. Zapraszam! #haker #nielegalne #hacking Podobało się? Daj łapiszona w górę, motywuje mnie to do dalszej pracy.

13 wrzesnia 2014
TOP 10 gier roku 1993 - Pogadajmy #49 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1993 - Pogadajmy #49 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Kolejny odcinek tym razem zabiorę Was do roku 1993, w co żeśmy wtedy grali? Czy nadal Amiga rządziła? Jest to też jeden z najdłuższych odcinków jakie nagrałem oczywiście z jednego ujęcia :) Wielcy nieobecni: The 7th Guest - https://www.youtube.com/watc

23 sierpnia 2014
VHS - Pogadajmy #48 (Video)

VHS - Pogadajmy #48 (Video)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Kasety VHS to ikona lat 80-tych i początku 90-tych. Wymiana filmami, tajemnicze rytuały towarzyszące wymianie? Zebrałem dla Was tyle informacji ile zdążyłem zapamiętać, zapraszam do nostalgicznej podróży w czasie. #video #vhs #kasety Podobało się? Daj

5 sierpnia 2014
TOP 10 gier roku 1992 - Pogadajmy #47 (Stare Retro Gry)

TOP 10 gier roku 1992 - Pogadajmy #47 (Stare Retro Gry)

wesprzyj mnie na: http://patronite.pl/nrgeek Rok 1992 okazał się bogaty w hiciory, ponownie dawka historii growej polana sosem moich życiowych doświadczeń związanych oczywiście z grami. Zapraszam! Wielcy nieobecni: Alone in the Dark: https://www.youtube.com/watch?v=fHsggRBtvM8 #retro #staregry #

12 lipca 2014

Wesprzyj NRGeeka

Dołącz do galery! Wspieraj tworzenie filmów i zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.

Patronite - od 10 zl/mies.
NRGeek

Nie przegap nowego filmu!

Kliknij subskrybuj i włącz dzwoneczek, żeby nic Ci nie umknęło!

Subskrybuj na YouTube