Jak się grało w PRL-u Part III - Pogadajmy #08 (Stare Retro Gry)

22,9 tys. wyświetleń··22:50·683·NRGeek

Trzecia i ostatnia część opowieści o graniu w latach 90-tych to pora, by pogadać o tym, jak się miało Amigę w stosunku do PC-ta, a także jak zaczęła się era CD-Romów, która wszystko zmieniła. Jeśli zastanawiałeś się, co wtedy się działo w domowych komputerach, musisz to zobaczyć.

Czego się dowiesz

  • Relacje między PC a Amigą w latach 90-tych
  • Początki ery CD-Romów i jak zmieniły granie
  • Opowieści o graniu w PRL-u - zamknięcie cyklu

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.