Byłem Piratem - Pogadajmy #31 (Piractwo)

90,4 tys. wyświetleń··39:43·2,3 tys.·NRGeek

NRGeek opowiada o czasach, gdy prawie każdy gracz był piratą - kiedy oryginalna gra wydawała się luksusem dostępnym dla nielicznych, a kserowanka za 5 złotych była standardem. To nostalgia za epoką, gdy piractwo nie było złem, tylko normalnym sposobem na granie.

Czego się dowiesz

  • Historia piractwa gier z perspektywy gracza z tamtych czasów
  • Ekonomia gier - dlaczego był to wówczas jedyny dostęp do biblioteki tytułów
  • Wspomnienia z czasów gdy każda piracka kopia była grą dobrą albo bardzo dobrą
  • Jak wyglądała rzeczywistość graczy w czasach przed cyfrową dystrybucją

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.