Jak się grało w PRL-u Part I - Pogadajmy #06 (Stare Retro Gry)

37,6 tys. wyświetleń··25:19·987·NRGeek

NRGeek opowiada, jak wyglądało granie w latach osiemdziesiątych na Commodore i Atari - patrząc przez pryzmat sprzętu znajdującego się w jego otoczeniu w czasach PRL-u. Pierwsza część serii poświęconej retro gamingowi w Polsce, gdzie nostalgia spotyka się z konkretnym story-tellingiem.

Czego się dowiesz

  • Jak grało się w PRL-u na Commodore i Atari w latach 80-tych
  • Relacja z pierwszej ręki - doświadczenia z tamtych czasów
  • Zapowiedź kolejnych części serii z dodatkowymi historiami

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.