Zagrajmy w crapa #02 - IronMan (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

458,8 tys. wyświetleń··11:07·8,1 tys.·NRGeek

Drugi odcinek serii o najgorszych grach - tym razem czeka nas IronMan od studia A2M, czyli gniot z grafiką prosto z ery Spectruma. Jeśli chcesz zobaczyć jak można zmarnować licencję znanego superbohatera, to masz się na co patrzyć.

Czego się dowiesz

  • Gra wydana przez A2M - poznasz co kryje się za tym skrótem
  • Jak wygląda IronMan z czasów, gdy grafika osiągała jakość Spectruma
  • Dlaczego ta produkcja trafiła na listę najgorszych gier wg NRGeeka

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.