Zagrajmy w crapa #09 - TerraWars (Najgorsze gry wg NRGeeka)

520,1 tys. wyświetleń··11:04·7,4 tys.·NRGeek

TerraWars to game-over przygotowany przez amatora, który wziął solidny silnik Lithtech i stworzył z niego jedno z największych gówien w historii gier - absurdalne postacie, groteskowe sytuacje i amatorszczyzna na każdym kroku. NRGeek zagrywa w to badziewie, i to wszystko podczas ciężkiej gorączki, więc sami sobie wyobrazie jaki mamy tu level chaosu. Zdecydowanie warto zobaczyć, na ile to gówno jest naprawdę złe.

Czego się dowiesz

  • Jak tak dobrze wykorzystany silnik (Lithtech) można było zmarnować w kompletnie nieprzemyślanej grze
  • Jakie absurdalne sytuacje i groteskowe postacie czekają na gracza
  • Dlaczego TerraWars to klasyk serii najgorszych gier wg NRGeeka

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.