Zagrajmy w crapa #12 - Uprising 44 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

547,2 tys. wyświetleń··9:27·8,2 tys.·NRGeek

Uprising 44 to gra o powstaniu warszawskim, która trafiła do Najgorszych gier wg NRGeeka. Wydana w 2012 roku przez DMD (a właściwie DWD - wyjaśniam w filmie) miała opowiedzieć o naszych powstańcach, ale czy twórcy godnie uszanowali tę ważną dla nas historię? Zapraszam się przekonać.

Czego się dowiesz

  • Jak gra o powstaniu warszawskim radzi sobie z przedstawieniem tej ważnej historii
  • Dlaczego Uprising 44 znalazła się w rankingu najgorszych gier
  • Historia produkcji i studia DMD (DWD)
  • Rzeczywisty stan gry z perspektywy gracza

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.