Zagrajmy w crapa #05 - Limbo Of The Lost (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)

865,6 tys. wyświetleń··13:08·15,3 tys.·NRGeek

Limbo Of The Lost to arcydzieło złego gamedesignu - gra tworzona przez 10 lat, która wykorzystuje screeny z innych gier jako własne lokacje. Jeśli chcesz zobaczyć, jak bardzo można się myliać w tworzeniu gry, a potem zaśmiać się z epickim zakończeniem, obejrzyj jak NRGeek przechodzi przez ten najgorsza tytuł.

Czego się dowiesz

  • Limbo Of The Lost jako jeden z największych crapów w historii gier
  • Gra kradła screeny z innych tytułów jako własne lokacje
  • Wszystko w grze żenuje - animacje, dialogi, wykonanie głównego bohatera
  • Głównym zajęciem to chodzenie między lokacjami w kółko
  • Epickie zakończenie, które sprawy zamienia na głowę

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.