Zagrajmy w crapa #05 - Limbo Of The Lost (worst games eng. subs) (Najgorsze gry wg NRGeeka)
865,6 tys. wyświetleń··13:08·15,3 tys.·NRGeek
Limbo Of The Lost to arcydzieło złego gamedesignu - gra tworzona przez 10 lat, która wykorzystuje screeny z innych gier jako własne lokacje. Jeśli chcesz zobaczyć, jak bardzo można się myliać w tworzeniu gry, a potem zaśmiać się z epickim zakończeniem, obejrzyj jak NRGeek przechodzi przez ten najgorsza tytuł.
Czego się dowiesz
- Limbo Of The Lost jako jeden z największych crapów w historii gier
- Gra kradła screeny z innych tytułów jako własne lokacje
- Wszystko w grze żenuje - animacje, dialogi, wykonanie głównego bohatera
- Głównym zajęciem to chodzenie między lokacjami w kółko
- Epickie zakończenie, które sprawy zamienia na głowę
Polecane filmy

Army of Two - Recenzja po latach
tydzien temu
Sprawdzamy Major Kopyto Demo - NRGeek Stream #324
2 tygodnie temu
10 Filmów Interaktywnych wartych sprawdzenia- Funfacts #75
2 tygodnie temu
Nintendo Direct 2026 - NRGeek Stream #323
2 tygodnie temu
To był srogi tydzień - NRFlash (08.06.2026)
2 tygodnie temu
Xbox Showcase 2026 - NRGeek Stream #322
2 tygodnie temu
Wesprzyj NRGeeka na Patronite
Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów