Zagrajmy w crapa #100 - Iron Man 2 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

262,3 tys. wyświetleń··12:10·6,9 tys.·NRGeek

Wracamy do Iron Mana 2, a konkretnie do tego jak gra wciąż znajduje nowe sposoby na byciem żałosną - pytanie tylko czy potrafi być jeszcze gorsza niż pierwsza część, czy może jednak gdzieś tam schowała coś sensownego.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.