Zagrajmy w crapa #66 - Hour of Victory (Najgorsze gry wg NRGeeka)

634,4 tys. wyświetleń··17:53·12 tys.·NRGeek

Hour of Victory to wojskówka z 2007 roku, która doskonale pokazuje jak nie należy robić gier o drugiej wojnie światowej - brzydka, nudna i frustrująca. W tym odcinku serii "najgorsze gry" pojawia się też niespodzianka w postaci tajemniczego gościa, więc warto zobaczyć jak to wszystko się potoczy.

Czego się dowiesz

  • Dlaczego Hour of Victory uważa NRGeek za jedno z gorszych wydawnictw na temat WWII
  • Co dokładnie sprawia frustrację podczas grania w tę wojskówkę
  • Kto jest tajemniczym gościem pojawiającym się w odcinku

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.