Zagrajmy w crapa #62 - Kehrmaschinen Simulator 2011 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

475,5 tys. wyświetleń··11:16·8,9 tys.·NRGeek

Kehrmaschinen Simulator 2011 to gra, która budzi pytanie, czy ktokolwiek rzeczywiście chciał symulować szorowanie chodnika szczotką. NRGeek sprawdza, czy pod powierzchowną absurdalnością kryje się coś więcej, czy to tylko czysta bzdura bez sensu. Zaglądaj do środka tego kurioza.

Czego się dowiesz

  • Przeanalizowanie, na kogo ta gra miała być skierowana
  • Sprawdzenie, czy gra ma jakąkolwiek głębszą zawartość poza szorownością
  • Ocena, czy Kehrmaschinen Simulator to bezsensowna bzdura czy jednak coś robi

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.