The Apprentice (CD-I) - Recenzja po latach

14,4 tys. wyświetleń··12:11·993·NRGeek

The Apprentice to najlepsza gra na CD-I, którą wszyscy zapomnieli. Solidny platformer z ciekawymi pomysłami i niezłym poziomem trudności - zobaczmy, czy warta jest recenzja spóźniona o dekady.

Czego się dowiesz

  • Dlaczego The Apprentice uważana jest za najlepszy tytuł na CD-I
  • Jakie ciekawe pomysły wyróżniają ten platformer
  • Jak wysokie są wyzwania, które czekają gracza
  • Dlaczego ta gra została zapomniana mimo swoich walorów

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.