Stracona generacja? - O grach na poważnie

29 tys. wyświetleń··51:05·1,4 tys.·NRGeek

Jesteśmy w połowie obecnej generacji konsol i trzeba pytać - czy to będzie era do zapamiętania czy raczej czas squeli, remasterów i remaków? NRGeek zastanawia się nad tym, co naprawdę zostanie nam z tych lat i co nas jeszcze czeka.

Czego się dowiesz

  • Analiza obecnej generacji konsol (PlayStation, Xbox) z perspektywy jej połowy
  • Dyskusja o dominacji sequeli, remasterów i remaków na rynku
  • Ocena tego, czy obecna generacja będzie uważana za udaną

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.