Gry Edycje Kolekcjonerskie, czy jesteśmy dymani? Część III - Pogadajmy #03

32,6 tys. wyświetleń··31:59·956·NRGeek

Trzecia i ostatnia część mega-mega sagi o edycjach kolekcjonerskich - półtorej godziny czystej rozmowy o tym, czy kolekcjonowanie to inwestycja czy strata kasy. Jeśli interesuje cię, czy warto tracić forsę na limitowane wydania, to musisz to obejrzeć.

Czego się dowiesz

  • Analiza edycji kolekcjonerskich Wiedźmina 2
  • Rozmowa o tym, czy kolekcjonowanie gier to opłacalna inwestycja
  • Omówienie edycji komicsowych

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.