W co zagrać na Sony Playstation 2? - Gralogi Podcast #035

20,7 tys. wyświetleń··1:19:20·635·NRGeek

W podkaście Gralogi wracamy do 2004 roku na PlayStation 2, kiedy to wyszło sporo naprawdę kultowych tytułów. Wraz z Bartkiem przygladamy się tym klasycznym grom, które do dzisiaj robią na nas wrażenie. Jeśli chcesz wiedzieć, co w tamtym roku było warte zagrania, to jesteś w dobrym miejscu.

Czego się dowiesz

  • Hity PlayStation 2 z roku 2004
  • Wspólna rozmowa z Bartkiem Jakubczykiem w formacie podkastu

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.