W co zagrać na Sony Playstation 2? - Gralogi Podcast #036

22,1 tys. wyświetleń··1:25:00·607·NRGeek

W 2005 roku PlayStation 2 dostał solidną dawkę niezapomnianych hitów. NRGeek i Bartek dyskutują o tym, co warto zagrać z tamtego okresu - zapraszamy do podcastu Gralogi, gdzie nie brakuje nostalgii i ostrych opinii o PS2.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.