Recenzja - Agony #agony #crap #fps #review

84,9 tys. wyświetleń··10:41·3,3 tys.·NRGeek

Agony to gra, która kompletnie mnie od siebie odpycha i szczerze mówiąc nie mam nic dobrego do powiedzenia na jej temat. Zapraszam na recenzję tego dziadostwa, żeby się przekonać dlaczego ta produkcja totalnie nie trafia.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.