Zagrajmy w crapa #104 - Chernobyl 2, Captain Scarlet (Najgorsze gry wg NRGeeka)

314,5 tys. wyświetleń··20:30·8 tys.·NRGeek

W 104. odcinku Zagrajmy w crapa NRGeek wreszcie trafia na Chernobyl 2 - grę, której brakowało mu w kolekcji. Oczywiście z tego wynika Captain Scarlet, bo jak to bywa w serii o najgorszych grach, jedna kata podąża za drugą.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.