Zagrajmy w crapa #113 - Lawnmower Racing Mania 2007 (Najgorsze gry wg NRGeeka)

231,5 tys. wyświetleń··16:42·7,6 tys.·NRGeek

Lawnmower Racing Mania 2007 to jeden z tych tytułów, na które NRGeek się nie nabiegł - wyścigi kosiarek do trawy brzmią szalenie, ale szczerze mówiąc, odcinek się nie udał i gra okazała się kiepska. Zamiast szaleństwa na torze sportowym mamy nudę i rozczarowanie, ale i tak warto zobaczyć, jak się to wszystko rozgrywa.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.