Amiga - Komputer którego nigdy nie miałem - Pogadajmy #128

57,3 tys. wyświetleń··57:56·2 tys.·NRGeek

Amiga 500 to była maszyna, którą zawsze chciałem mieć, ale nigdy nie posiadłem - jednak to nie znaczy, że jej nie grałem. W dzisiejszej pogadance opowiadam o tym, jak dzięki kolegom dorastałem z jednym z najlepszych komputerów lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, pełnym anegdotek i wspomnień z tamtych czasów. Jeśli miałeś lub marzyłeś o Amidze, to jest coś dla ciebie.

Czego się dowiesz

  • Historia Amigi 500 i dlaczego była wymarzoną maszyną
  • Wspomnienia z grania na komputerach kolegów
  • Anegdotki z czasów lat 80. i 90.

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.