Amiga, komputer którego nigdy nie miałem część 2 - Pogadajmy #129

29 tys. wyświetleń··43:54·1,1 tys.·NRGeek

Wracacie do Amigi, bo wy to chcieliście. W drugiej części pogadajmy rozprawiamy o grach, które NRGeek kiedyś zagrał i co z tym związane mu się wspomina. To było na klasycznym sprzęcie Commodore'a, więc jeśli masz sentyment do legendarnych maszyn z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, będzie się dla ciebie ciekawa pogawędka.

Czego się dowiesz

  • Wspomnienia z gier na Amidze
  • Doświadczenia NRGeeka z klasyczną maszyną Commodore'a
  • Druga część serii poświęconej legendzie sprzętu retro

Polecane filmy

NRGeek

Wesprzyj NRGeeka na Patronite

Ekskluzywne treści, Discord, wcześniejszy dostęp do filmów

Wesprzyj od 10 zł/mies.