5 kwietnia 2026

Dlaczego recenzje po latach są ważne

Dlaczego warto recenzować gry po latach? Bo gry to nie mleko - nie mają daty ważności.

Wielu ludzi pyta mnie - po co recenzowac gre, ktora ma 10 czy 15 lat? Odpowiedz jest prosta: gry to nie mleko, nie maja daty waznosci. Stare gry czesto sa lepsze niz nowe. Przeszly probe czasu. Wiemy juz, ze ich mechaniki dzialaja, ze historia jest dobrze opowiedziana, ze gameplay nie nudzi po 20 godzinach. Recenzja po latach to cos wiecej niz zwykla recenzja. To spojrzenie z perspektywy, porownanie z tym co mamy dzisiaj, i czesto - odkrycie czegos, co wiekszosc ludzi przegapila. Dlatego bede to robic dalej. Bo gry zasługuja na to, zeby o nich pamietac.

Wesprzyj NRGeeka

Dołącz do galery! Wspieraj tworzenie filmów i zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści.

Patronite - od 10 zl/mies.
NRGeek

Nie przegap nowego filmu!

Kliknij subskrybuj i włącz dzwoneczek, żeby nic Ci nie umknęło!

Subskrybuj na YouTube